Skocz do zawartości
Forum

Abstynencja w seksie jako rodzaj kary


Gość ka...03

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ka...03

mam wrazenia ze nasze zycie seksualne odeszlo na dalszy plan dla mojego partnera przestalo to byc wazne albo ja przestalam go podniecac?jeszcze kilka misiecy temy kochalismy sie caodziennie a teraz nawet 2-3 razy w tyg zle mi jestbez tega brakuje mi seksu tylko niewiem w jaki sposob dac mu to do zrozumienia bo wydaje mi sie ze on robi mi z tej abstynencji rodzaj jakiejs kary mowiac czasem ze bylam niegrzeczna,,,,???lub niemila dla niego...

Odnośnik do komentarza

Wiele par przechodzi takie etapy ze współżyją często, regularnie, a później mają chwilowy zastój i spowrotem wracają do regularnych stosunków. Często jest to spowodowane tym, że po prostu codzienne wydarzenia sprawiają, ze są zmęczeni, mają inne sprawy na głowie i po prostu czasem nie ma się ochoty na seks. Takie chwilowe kryzysy nie są niczym nadzwyczajnym. Natomiast Ty napisałaś, że ta abstynencja jest formą kary, bo byłaś niegrzeczna to mnie troche dziwi, bo skoro seks ze strony Twojego faceta jest nagrodą dla Ciebie to czy on nie czuje ochoty na seks? Czy robi to tylko ze względu na Ciebie? Powinnaś z nim szczerze porozmawiać jak to jest z seksem w Waszym związku on nie jest nagrodą a jego brak karą to chwila dla Was chwila Waszej zmysłowej miłości i nie powinien Ci jej dawać ani odbierać w zależnosci od zachowania bo jest to forma manipulacji i dazenie do zdominowania Ciebie.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...