Skocz do zawartości
Forum

Luteina pod język


Gość oto jest Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość oto jest Kasia

Przez 4 lata brałam tabletki antykoncepcyjne teraz chciałam je odstawić. Wczesniej miałam bardzo nieregularny okres wiec boje sie ze tego nie dostane dlugo i lekarz dała mi luteine pod jezyk. Mam brac od 16 dnia cyklu po 2 tabletki pod jezyk i teraz pytanie: 2 na raz? jedna po drugiej? czy jedna rano druga wieczorem? Zapomniałam zapytać...
to jest luteina 50 progesteronum

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie,

Nie wiem jakie dokładnie ma Pani rozpoznanie, bo dawkowanie ustala się na podstawie rozpoznania postawionego przez lekarza.
Powinna się Pani skontaktować ze swoim lekarzem ginekologiem.
Dwóch tabletek nie bierze się na raz. Myślę, że lekarz zalecił Pani brać 2 razy dziennie(rano i wieczorem), po jednej tabletce pod język.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Lek. Piotr Raganowski
Witam Panią Serdecznie,

Nie wiem jakie dokładnie ma Pani rozpoznanie, bo dawkowanie ustala się na podstawie rozpoznania postawionego przez lekarza.
Powinna się Pani skontaktować ze swoim lekarzem ginekologiem.
Dwóch tabletek nie bierze się na raz. Myślę, że lekarz zalecił Pani brać 2 razy dziennie(rano i wieczorem), po jednej tabletce pod język.

Pozdrawiam Piotr

Mnie lekarz przepisał 2 tabletki, 3 razy dziennie na wywołanie miesiączki więc to zależy od zaleceń lekarza jak stosować luteinę.

Odnośnik do komentarza

Witam
Mam problem z regularnością miesiączek. Ostatnio mój gin przypisał mi luteinę, miałam ją brać od 16 do 25 dnia cyklu. I też tak robiłam... Dziś wzięłam przed ostatnią tabletkę. Miałam brać 2 x 1 tab. Lecz coś mi się ubzdurało, że mam brać 1 dziennie i niestety tak brałam przez 9 dni aż do dzisiaj, gdy znalazłam kartkę od lekarza z dawkowaniem. Jak myślicie dziewczyny, co mam teraz zrobić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...