Skocz do zawartości
Forum

Jak naturalnie powiększyć biust?


Gość anetta 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecę tabletki perfect bust, ponieważ mają naturalny skład i na pewno nie zaszkodzi ich stosowanie. Warto poczytać bo kupienie jednej paczki może nie dać za dużo, po prostu to jest suplement, który przez pewien czas trzeba używać. Jest jeszcze sporo innych i niektóre są również skuteczne i zdrowe ale trzeba poczytać o składzie. Niestety z naturalnymi suplementami jest tak że potrzeba czasu, tak jest ze wszystkim. Np jak nas dopadnie przeziębienie to można nażreć się jakichś chemicznych leków i wyzdrowieć w ciągu 3 dni a można pić sok z cebuli, wyleżeć się, ogrzewać termoforem i tez będziemy zdrowi i to z korzyścią dla organizmu tylko że w o wiele dłuższym czasie. Tak samo jest z tabletkami perfect bust i innymi suplementami, one pomagają organizmowi ale nie zrobią tego w kilka dni.

Odnośnik do komentarza

No ale czy są jakies kremy albo tabletki, które ogą powiekszyć biust ale bez ingerencji w hormony? Nie chciałabym czegoś takiego a jednak fajnie byłoby trochę powiekszyć piersi.Bo mam bardzo male i jest to jednak spory kompleks dla mnie. Na operację nie mam kasy.Zresztą jakbym miała to ni wiem czy bym poszła bo bym się bała.

Odnośnik do komentarza

Są. Ale nie powiekszą Ci biustu tak jak hormony ? W ciązy piersi mogą się powiekszyć nawet o dwa rozmiary ( inna sprawa, ze po okresie karmienia to czasami zupełnie przechodzi i biust sie zmniejsza). Kremem na ujędrnienie i powiekszenie czy tabletkami możesz powiekszyc 1 rozmiar max.

Odnośnik do komentarza

Nie kupuj tabletek z allegro. Nie ma sensu. Takie tanie tabletki to jedynie placebo. Jasne,że opinie są dobre ale zazwyczaj wystawia się je po kupieniu bo wysyłka szybka i takie tam. A efekt brania tabletek przychodzi dopiero po 3-4 miesiącach brania plus jeszcze smarowania się kremem. O ile oczywiście przyjdzie a przyjśc może jeydnie jeśli sobie kupisz profesjonalne środki na biust. Sama jestem na przykład bardzo zadowolonaz Perfect Bust. Zarówno z tabletek i z kremu. Tabletki powiększyly piersi o 1 rozmiar. Natomiast krem nawilżył biust, pachniał bardzo ładnie. Jestem już dawno po braniu tabletek ale domówiłam sobie dodatkowo krem :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...