Skocz do zawartości
Forum

Jak przeżyć Euro i nie zwariować?


Gość Tańcząca Wariatka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tańcząca Wariatka

Cześć,
Zbliża się czas Euro... nie wiem jak wasze połówki ale moja już szaleje... plany jakbym nie wiem co się działo. Ja już tym Euro wymiotuję i tak się zastanawiam jak to przeżyć... już wiem że przez czas euro jakobym znowu stała się singielką bo mój jest wiekim fanem piłki noznej i będzie żył od meczu do meczu więc nici z jakiegoś wyjazdu, obejrzenia filmu czy czegoś takiego. Macie jakieś sposoby jak przeżyć Euro i nie zwariować?

Odnośnik do komentarza

A ja wiem, ze na pewno nie zwrariuje, bo sama ze sowim wybieram sie na mecz! a co? to tylko raz w zyciu, powiedzmy sie zdarza, tym bardziej ze lubie sport. Fakt, w tym duzo komercji, ale i jaka frajda! moze i wy sprobojcie sie dolaczyc do fanów piłki?

Odnośnik do komentarza

Zalezy jeszcze, w jakiej czesci Polski w tym czasie bedziecie. chociaz i tak w sklepach juz widzialam chrupki w ksztalcie pilek i w MC'donaldzie Euroburger i jeszcze mnosto innych gadżetów, że głowa mala...W Warszawie to dopiero bedzie sie dzialo..;-) Takze jak chcecie uciec to najlepiej na jakas wies bez telewizora, hehe

Odnośnik do komentarza

Ja nie lubię piłki nożnej,w ogóle tv nie włączam
Wszędzie Euro 2012,na nieszczęście wszyscy mężczyźni u mnie w domu są zapalonymi kibicami.
W internecie Euro,w tv Euro,w gazecie Euro...tylko w portfelu złotówki:D
A ze sportu,to tylko tenis ziemny lubię i chętnie na kort zaglądam,ale żeby oglądać to wszystko w tv? to nie dla mnie,są ciekawsze zajęcia.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza
Gość mika-kika

Kobieto, daj swemu facetu żyć spokojnie! On jest mężczyzną i nie może caly czas robić tylko to, co ty chcesz! Może spróbuj sama pooglądać z nim mecz?? Nie ma tutaj nic strasznego, powiem Ci szczerze że wcześniej nie lubiłam pilki nożnej, a teraz tak mi się to podoba, że czekam każdego mecza jak święta, i oglądam zawsze mecze ze swoim facetem! i uwierz mi że po tym twój facet pokocha Ci jeszczw więcej, bo faceci uwielbiają kobiet, którzy lubią piłkę nożną

Odnośnik do komentarza

A ja wczoraj bylam w fanzone i mimo, ze wiecej gadalam z kolega niz ogladalam mecz, to dobrze sie bawilam! potem bylo disco i wszsyscy sie fajnie bawili, jakos takie wydarzenia jednocza ludzi, wszyscy wspolnie w tym uczestnicza i ogolnie jakis taki cieply klimat panuje. Mi sie podoba!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...