Skocz do zawartości
Forum

Co myślicie o sportach ekstremalnych?


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka! Mój chłopak chcę skoczyć ze spadochronem i mnie tez namawia, tam można nawet we dwójkę skakać. I bardzo chcę! chociaż jednocześnie się boję..Ktoś z was coś takiego ekstremalnego przeżywał? czy uprawiacie regularnie jakiś sport, np. łyżwy czy rower górski? czasami chce się poczuć ten dreszczyk emocji, a poza tym, organizm po takim "przeżyciu" jest jak nowo narodzony. Tak słyszałam;-)

Odnośnik do komentarza

hejka! dobre pytanie, bo mysle bardzo pozytywnie o sportach ekstremalnych, bo sam uprawiam jeden taki, przynajmniej tak uważam, parkour, slyszalas o takim? mamy swoj team i swoje miescja, gdzie ćwiczymy a raczej latamy z dachu na dach;-) Bardzo mi to odpowiada, bo wtedy czuję, że żyje, mam dreszczyk emocji zawsze! poza tym trenuję miesnie bo muszę byc wytrwaly, zwlaszcze bicepsy.Dla ciebie skoro jestes z dziewczyna fajne by bylo skoczyc ze spadochronem. a potem cos jeszcze wymyslic;-)

Odnośnik do komentarza

ja mam od adrenaliny motocykl:) a ze sportów ekstremalnych to tez zawsze chciałam skoczyć ze spadochronu. :) Co do parkour to mam kolegę który to ćwiczy ( o ile można tak to nazwać) Fajnie to wyglada ale strasznie trudne jest.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

O sportach ekstremalnych mysle pozytywnie, ale sama na to jeszcze pewnie sie nie odwaze, chyba ze z kims... ale chcialabym sprobowac wlasnie tez skoczyc ze spadochronem albo skok na bangee. Ostatnio sie zainteresowalam paintballem, mozna by tak w wiekszym gornie gdzies w lesie sprobowac;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...