Skocz do zawartości
Forum

Spóźniający się okres a ciąża


Gość marta252

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marta252

Witajcie,
Mam problem, ponieważ od 2 dni powinnam dostać okres (krwawienie), ale niestety nie dostała. Ostatni raz miałam 8 maja 2012 i cykl trwa 23-24 dni. Dzisiaj mamy 02.06.2012 i bardzo się martwię co się dzieję. Od 08 maja nie kochałam się z moim chłopakiem (nasz ostatni raz był 6 albo 7 bodajże).

Zawsze miałam regularnie miesiączkę. Zawsze uważaliśmy, nie kochaliśmy się w dni płodne poza tym, iż uprawialiśmy stosunek przerywany. Ok 2-3 miesięcy temu brałam tabletki antykoncepcyjne i wtedy doszło kilka razy do seksu bez granic, ale normalnie miałam okres, nawet jeśli odstawiłam tabletki.

Na codzień pracuję jako handlowiec, gdzie często mam do czynienia towarem takim jak. produkty spożywcze m.in. zgrzewka wody ok 10kg do rozładowania po kilka palet dziennie. Oprócz tego ćwiczę w domu brzuszki (udało mi się zrzucić parę kg) oraz co kilka uprawiam z koleżanką Nording Walking lub krótkie biegi (nie intensywnie dla relaksu).

Odżywianie: raczej zwracam uwagę na to co jem, zazwyczaj jest to skromny posiłek rano: herbata, pieczywo Waza i jakaś metka z jajkiem. Obiadów nie jadam regularnie, ponieważ pracuję. W pracy jem najczęściej czerwone Grapefruity, a na kolację kawałek chleba i owoce. Do tej pory wszystko funkcjonowało można powiedzieć jak w zegarku.

Co w takim razie może się dziać?Mój partner jest i ja jesteśmy przerażeni. Nie chcemy mieć dzieci, ponieważ mamy już jedno dziecko ze związku partnera. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Przyczyn spoznienia sie okresu moze byc wiele, watpie ze przyczyna jest ciaza, skoro od miesiaca nie uprawialiscie seksu, moze sie przemeczylas albo ostatnio sie czym stresowalas, a moze za bardzo sie denerwujesz tym ze okres ci sie spoznia. Ja tez mialam kilka ray tak ze mi sie spoznial, ale po 3-4 dniach zazwyczaj dostawalam, takze nie martw sie tak :)

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

hej,

jeśli okres nie spóźnia się więcej niż 7 dni to nie ma podstaw do obaw :)
Kobieta to wbrew wszelkim pozorom człowiek i to nawet żywy więc wieeeeele rzeczy ma wpływ na nasz cykl. Śpij spokojnie i póki co się nie przejmuj. To tylko 2 dni :)

Odnośnik do komentarza
Gość marta252

Kochani, na szczęście wszystko skończyło się dobrze i organizm wrócił do normy:-) Ale się wystraszyłam, jak nigdy do tej pory. Dziękuję serdecznie za komentarze podtrzymujące mnie na duchu. Trzymajcie się:-) Dzięki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...