Skocz do zawartości
Forum

Uprawianie pettingu i podwyższone białka w moczu a ciąża


Gość ma...l3

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!!
moje obawy mogą być bezpodstawne ale obawiam się czy mogłam zajść w ciąże...

a więc uprawialiśmy z moim chłopakiem peeting starałam się aby było bezpiecznie. Przez pewien czas nie miałam na sobie bielizny a on tak nie doszło do ejakulacji ale był prejakulat który zauważyłam jak go pieściłam .Nie dotykał chyba moich narządów swoim penisem tylko ręką i nie wiem czy była sucha. w dodatku miałam pierwszy dzień miesiączki dodam że moja pochwa była chyba dość sucha a moje cykle są zwykle długie-nie pamiętam niestety jaka była długość cyklu dokładnie.
potem był bez bielizny starałam się bardzo aby jego penis nie dotknął pochwy i raczej tak się nie stało ale obawiam się że mogłam przeoczyć przeniesienie płynu na dłoniach .
od tego momentu minęło dokładnie 2 tygodnie i wczoraj na zajęciach z biochemii mieliśmy robione badania moczu wyszło niestety 30mg /d białka -przed badaniem w nocy byłam w klubie i dużo tańczyłam a na zajęcie biegłam i się bardzo zmęczyłam więc może od tego są te białka ?
w dodatku kończę leczyć się na mononukleozę i prawdopodobnie mam problemy z tarczycą .
czy jest jakś możliwość że zaszłam w ciążę?
bardzo isę denerwuję i przez to czuje pewne objawy jak lekkie pobolewanie podbrzusza i powięksony brzuch-może te objawy są przez schizę?

jakie jast prawdopodobieństwo zajścia w ciąże i czy to możliwe przy takim opisaniu sprawy?
dziękuję za ewentualną odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Prawdopodobieństwo zajścia przez Panią w ciążę jest w zasadzie zerowe. Opisane objawy najprawdopodobniej są po prostu objawem stresu związanego z tą sytuacją. Obecność białka w moczu zdecydowanie wymaga jednak dokładniejszej diagnostyki. Proszę bowiem pamiętać, że każdy białkomocz powinien budzić niepokój, gdyż może świadczyć o patologii nerek lub innych ważnych dla życia narządów. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Gość tuttifrutti

Przy takiej ostroznosci podczas pettingu raczej nie masz szans zajsc w ciaze, podwyzszone bialka moga swiadczyc o czyms inny, wiec nie trzeba sie martwic. Na przyszlosc jednak radze unikac takich sytuacji zeby potem sie nie glowic "jestem w ciazy czy nie jestem?"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...