Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie ciąży po stosunku bez zabezpieczenia


Gość ma...42

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Pisze do was bo męczy mnie jeden problem
Otóż 22 kwietnia kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia i wytrysk był w srodku a wieczorem dostałam okres
Mój śluz 25 kwietnia był biały i bardzo mocno się ciągnął co wskazuje na dni płodne
Moje pytanie brzmi jakie jest prawdopodobieństwo że po takim zdarzeniu mogło dojsc do zapłodnienia.
Czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość ni...ka

Mam pytanie w dzień w którym miałam mieć okres uprawiałam stosunek przerywany z chłopakiem po nim poczułam silne ukłucie w brzuchu i nastąpił okres chociaż nie wiem czy to był okres trwał 3 dni pierwszy dzień czerwone krwawienie a już 2 i 3 dzień bardziej brązowawe i skończyło się . 2 tygodnie później wystąpiły bóle pleców i piersi z dniem dzisiejszym czuje ze sa większe czy to ciąża?

Odnośnik do komentarza

Nie bardzo rozumiem, kochałas się w dzień okresu tak, to jest dzień teoretycznie niepłodny. A 25 miałaś już dzień płodny? Moim zdaniem szanse są ale dosć małe, Najlepiej zrobisz jak wykonasz test ciążowy po upływie 14 dni lub 8 dni ( beta)

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie,

Dni poprzedzające krwawienie menstruacyjne, są dniami niepłodnymi. Różne czynniki mogą wpływać na gęstość śluzu. Stosowanie tylko tej metody, w celu oceny dni płodnych i niepłodnych, może okazać się nieskuteczne. Dodając więcej czynników oceniających, takich jak np. temperatura ciała, badanie szyjki macicy itd, zmniejszają ryzyko błędu.
Jakiej długości cykle ma Pani?? Ile trwało krwawienie menstruacyjne??
Proszę pamiętać, że uprawiając seks bez zabezpieczenia, a tym bardziej z pełnym wytryskiem, znacznie Pani zwiększa ryzyko niechcianej ciąży.
Nie znam długości Pani cykli, a także nie potrafię określić czy to krwawienie o którym Pani mówi było krwawieniem menstruacyjnym. Proszę uważać następnym razem, używając jakiegoś zabezpieczenia. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze może Pani wykonać test ciążowy po 7-14 dniach od stosunku.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...