Skocz do zawartości
Forum

Szczepionka przeciw WZW a zrobienie tatuażu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od jakiegoś czasu myśle o zrobieniu sobie tatuażu. Koleżanka, która zrobiła sobie tatuaż powiedziała mi, że wcześniej dla bezpieczeństwa zaszczepiła się przeciwko WZW. Czy szczepionka przeciw WZW typu B zapewnia takie bezpieczeństwo? Przecież robiąc tatuaż narażamy się raczej na ewentualne zarażenie wirusem typu C. Czy istnieje więc szczepionka na WZW C? Chciałabym sobie zrobić tatuaż, jednak mam poważne obawy. Czy studio z wyrobioną już sobie renomą może być wyznacznikiem zaufania co do higieny i sterylizacji? Proszę o odpowiedź, bo jestem w kropce.

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

wiesz jesli studio dba o klientow to nie pozwoli sobie na zarażenie kogoś wirusem. Możesz poprosić ewentualnie o dezynfekcję narzędzi przy tobie, albo pokazania kwitka ze byłó to wszystko sterylizowane. Ale sądże że renomowane salony tatuażu dbają oto żeby się nieczym nie zaraziła

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

jesli robisz w profesjonalnym studio tatuazu nie masz sie czego obawiac jakby Cie czymkolwiek zarazili byliby straceni wiec na pewno sobie na to nie pozwolą ich tez obowiazuja zasady higieny i bezpieczenstwa bedziesz widziala cyz naklada nowe rekawiczki igle itd

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...