Skocz do zawartości
Forum

Pozytywny test ciążowy


Gość Wiolka87

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiolka87

Zrobiłam dwa testy, 5 i 6 dni po tym jak spóźniał mi się okres, pierwszy wyszedł na upartego pozytywny, choć kreska miałam grubość włosa, na drugi dzień powtórzyłam i kreska była znaczna i pojawiła się szybciej niż "wczorajsza". Do lekarza dostałam się po 10 dniach od wykonanego drugiego testu. Lekarka zrobiła mi USG i stwierdziła, że nie widzi ciąży, poprosiłam, żeby wytłumaczyła mi dlaczego nie mam więc okresu i dlaczego w tym wypadku oba testy wyszły pozytywnie, mam nabrzmiałe piersi i bolą mnie, biegam jak kot z pęcherzem do toalety, i nawet w nocy chce mi się jeść. Powiedziała "może jest jakaś ciąża pozamaciczna albo martwa, być może są jakieś inne przyczyny, że test wyszedł pozytywny". Ale nie odpowiedziała mi na to pytanie, bo po prostu nie potrafiła. Kazała się ubrać i kiedy usiadłam na krzesełku przy biurku powiedziała "to wszystko, do widzenia", więc wyszłam... I nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć i co zrobić!?!?!?

Odnośnik do komentarza
Gość Wiolka87

Dziękuję Ci :) dziś wyszłam taka zdołowana od lekarza, że mało się nie popłakałam :( jutro jest sobota więc wybieram się na pogotowie, tam może zrobią mi badania jakiekolwiek, a przynajmniej zainteresują się bardziej niż "super pani doktor". Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Witam Wiolka,

Widzę, że problem rozwiązał się już sam:) Bardzo się cieszę z Twojej ciąży. Pęcherzyk ciążowy może być widoczny już w 4-5 tygodniu ciąży. Około 6 tygodnia kształtuje się pęcherzyk żółtkowy.
Proszę przeczytać nasz artykuł: Pęcherzyk ciążowy.
Proszę wybaczyć lekarce, myślę, że mogła nie widzieć, czasami potrzeba dużego doświadczenia w usg albo chwili cierpliwości i po pewnym czasie wszystko widać:)

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Gość Wiolka87

Nie przypuszczałam takiego zainteresowania moją wypowiedzią, ale bardzo się cieszę :) oraz dziękuję :) No pani doktor już na pewno po 60-tce, ale "nie dała rady" ;) ale teraz mi to rybka, znalazłam innego, lepiej widzącego lekarza ;) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Witam, z góry prosze o odpowiedzi osób kompetentnych, bo wypowiedzi osób przeciwnych naczytałam się już za dużo, przejdzmy do sedna.
cykl na ogół miałam 32dni w lipcu przez upały zmieniła się na 39 dni, pierwszy dzień cyklu był 28.07. 9.08 odbyłam stosunek bez zabezpieczenia.
wczoraj zrobiłam test, wyszedł pozytywny, po nalaniu 3kropelek moczu pasek odrazu zaznaczył sie na różowo, najpierw jeden potem drugi. były mocno różowe. mimo to nie odczuwam że był on prawidłowy.. nie mam zawrotów głowy, nie wymiotuje.. od 3 dni pobolewa mnie brzuch jak przed miesiaczką oraz mam śluz biały i lepki ( odpowiadający niepłodnemu oraz takiemu który mam zawsze przed okresem) sprawdzałam szyjke macicy, wydaje się twarda i otwara. nie wiem co mam myślec.. wypiłam dziś dwie szklanki kwiatu czarnej malwy na skurcze macicy, żeby wywołać miesiączke.. i tu moje pytanie, co robic, czy to ciąża? test mógł sie mylic? jesli wczoraj np skakał mi hormon estorgenu który ewentualnie wykrył test?...czytaj dalej

Odnośnik do komentarza

witam. mam okres co 33 dni. zrobilam test w 33 dniu I wyszedl pozytywny. poniewaz mialam ciaze pozamaciczna juz wczesniej od razyu zostalam skierowana na USG ale lekarz nic nie wiedzil po za planka 20mm na22mm w jednym z kanalow. w 38 dniu mialam zrobione badanie krwi i moje BHCG to 850. Czy mozliwe ze jest to jeszcze wczesniejsza ciaza niz wynika z obliczen?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...