Skocz do zawartości
Forum

Popęd seksualny przy partnerce


Gość ma...ki

Rekomendowane odpowiedzi

siemka mam problem jestem z kobietą 3 lata . mamy dziecko .
mam problem kiedy jest blisko zawsze mi sie chce kochać z nią nawet 3 razy lub 4 razy dzienie .a do innych kobiet tego nie czuje . czemu tak jest i co sie dzieje dlaczego reaguje tak na nią ze odrazu kiedy jestem blisko niej mam podniecenie .
starciłem ją w taki sposób bo ja chciałem a ona nie i czasami to nie było to uczucie . dziekuje

Odnośnik do komentarza

To, że czujesz popęd seksualny do swojej partnerki a do innych nie, raczej nie jest niczym złym mysle, ze to nawet dobrze :)
A dlaczego tak sie dzieje? Wydaje mi się, że po prostu czujesz do niej popęd, pociąga Cię, podnieca, może jest dla Ciebie seksowna chociazby przez taki fakt, ze urodziła Ci dziecko i to Cię w jakiś sposób nakręca. Może tak być też dlatego że masz duży poped seksualny a Twoja partnerka po prostu jest Twoim partnerem seksualny, hormony itd :)
Musisz jednak wiedzieć, że seks powinien wynikać z pragnienia obu stron. Jeśli dla Twojej partnerki seks kilka razy dziennie to za dużo, a możliwe, że tak jest bo to faktycznie duzo, nie powinienes jej do tego namawiać ani zmuszać, musisz uszanować jej zdanie. Jeśli tu jest problem bo Ty chcesz, a ona nie, zbadaj sobie hormony, testosteron itd., wtedy bedzie wiadomo czemu tak jest.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

ale wiecie,.... skoro pisze że ją stracił to raczej chyba to podniecenie nie bło aż takie dobre. Co za dużo to nie zdrowo, ja rozumiem że jesli jest sie w związku to dobrze, że jest podniecenie ale cały czas to już jest lekko niezdrowe. Szczegónlei kiedy cały czas namawia sie partnerkę do tego aby ona też miała cały czas ochotę na seks

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...