Skocz do zawartości
Forum

Koleżanka wygryzła mnie z miejsca


Rekomendowane odpowiedzi

Od 6 miesięcy chodze na zajęcia taneczne hip-hop.Pani nas ustawiała mnie ustawiła na najlepszym miejscu-pierwszym.Ze mną chodzi pewna dziewczyna(zuzanna) z klasy nie cierpie jej ale ona mnie lubi.Miałyśmy zrobić pare kroków do tyłu jedne mniej drugie więcej. Ja miałam najdalej dobiec około 8 metrów zrobić obrót i ciężką poze.Spóżniałam się około 1,5 sekundy.Pani nauczycielka powiedziałka że jeszcze raz się spóżnie i się zamieniam z zuźką. Nie wyrobiłam się chociaż bardzo się starałam.Ale ona mnie oczywiście wygryzła.Tak się cieszyłam z tego miejsca.to była moje wymarzone miejsce.Gdy sobie pomyśle że ta .... mnie wygryzła chce mi się płakać.Chce zrezygować.Ale lubie tańczyć Nie wiem co robić zrezygnować? Prosze pomużcie

Odnośnik do komentarza

Nie, nie rezygnuj. Musisz się nauczyć wygrywać i przegrywać i pewnie nie raz w życiu ktoś będzie polował na Twoje miejsce, ale to nie jest powód, aby rezygnować z tego, co kochasz. Zrob tak: bądź tam gdzie Cię pani ustawiła, nawet za tą Zuźką. Staraj się tanczyc jak najlepiej, jak się wykażesz, pani się kapnie, że jednak jesteś lepsza. Niech te wygryzienie bedzie dla Ciebie motywacją, żeby im pokazać, że Cię nie docenili i że tak naprawde jesteś lepsza od innych. Dlatego nie rezygnuj, tylko uczęszczaj na taniec i staraj się być jak najlepsza, żebyś się wyróżniała jako tancerka i żeby pani zobaczyła, że jestes wyjątkowa i że to Ty zasługujesz na 1 miejsce. I nie pokazuj nikomu, że decyzja pani Cie zabolała bo beda chcieli to wykorzystac i osłabią Cię. Udaj, że się nic nie stało, raz na wozie raz pod wozem, dzisiaj ona pierwsza jutro Ty bedziesz na jej miejscu!

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...