Skocz do zawartości
Forum

Golenie penisa


Gość mlooooddyyuy9944

Rekomendowane odpowiedzi

Róbcie co chcecie panowie ale z tego co ja zaobserwowałam to pozbycie sie włosow w Waszym wypadku a do tego w takim miejscu jest wyzwaniem nie tylko ze wzgledu na cierpliwosc;-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Drogie Panie proszę zwrócić uwagę że wspominacie o swoich mężach a on ma 18 lat więc jego partnerki raczej przez jakiś okres nie będą w waszym wieku a z doświadczenia jest wiadome że Panną w młodym wieku raczej nie odpowiada zarost w miejscach intymnych bo kojarzy im się z brakiem higieny.

Odnośnik do komentarza
Gość przeciwskazanie

Każde golenie wzmacnia i usztywnia włosy, więc taki zarost kilkudniowy może działać na delikatną śluzówkę warg sromowych jak szpilki powodując ból.
Poza tym owłosienie pełni rolę amortyzatora i wygłuszacza dźwięku, jaki może się wydobywać podczas uderzania worka mosznowego o brzuch kobiety podczas ruchów frykcyjnych.

Odnośnik do komentarza

Większość mylnie odbierają golenie penisa "do zera nad" tam golimy na 6 mm, jest higienicznie i efektownie, przy czym też nie nabawimy się męskich kompleksów. Penis i jądra do zera jednorazówką. Jeśli ktoś ma busz, lepiej skrócić i potem golimy. To nie chodzi o jakieś homoseksualne podejście do życia (kolokwialnie mówiąc, nie obrażając homoseksualistów), tylko o higienę, nie pocimy się, kobieta, żona, kochanka, jeśli uprawia z nami seks francuski nie pluje kłakami i ma większą przyjemność ze ssania naszego przyrodzenia. I nawet jeśli ktoś ma zarost na nogach, czy brzuchu nie będzie komicznie wyglądał stosując się do moich wskazówek, bo też takie obawy słyszałem.

Odnośnik do komentarza

1. włosy na genitaliach są amortyzatorem, i podczas ruchów frykcyjnych jaka nie klaszczą o łono baby i nie hałasują. Sąsiedzi mogą spokojnie spać.
2. włosy są pożytecznym gniazdem dla mend. Wierszyk: cóż Ci winna mała menda, że po jajach Ci się szwenda, wszak to też stworzenie boże i radzić musi se jak może.

Odnośnik do komentarza
Gość przeciwwskazanie

ogolone włosy łonowe mężczyzny odrastając są bardzo ostre i podczas kopulacji mogą zranić śluzówkę warg sromowych!!!!!!
I odwrotnie, ogolone włosy kobiety mogą ukłuć żołądź kopulanta, i wtedy ch*j opadnie z bólu i po seksie.
Wiem to z praktyki.

Można się zaciąć i wprowadzić wirusa brodawczaka, który bytuje w okolicach odbytu/krocza.

Odnośnik do komentarza

Witam,
mi kiedyś golenie wydawało się dziwne jednak na prośbę partnerki zacząłem się golic w zamianę za to robi mi takie rzeczy ustanie z penisem jak i jajkami że dla niej się gole. Wcześniej nie chciał oralnkew mnie pieścić bo włosy wchodziły jej w usta. Ja natomiast nie lubie jak kobieta zgalaw się na maska. Lekko przycieta ok ale szczecina musi być. Ja po prostu lubię uczucie jak podczas stosunku czuje jej owlosioną cipke.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...