Skocz do zawartości
Forum

Ból penisa po orgazmie


Gość marecki68

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marecki68

Mam 44 lata i ostatnie 10 lat z powodu zdrowia nie uprawiałem sexu klasycznego tylko masturbacja.
Teraz podczas stosunku ze wzwodem brak problemów ale w czasie akcji penis tak jakby boli co powoduje momentami utrate przyjemności. Z przedwczesnym wytryskiem nie ma problemu bo przez tą nadwrażliwość brdzo długo dochodzę.
Po wytrysku koniec przyjemności i następuje ból taki że natychmiast muszę przerywać wszystko i chwilę cierpieć.
Żołędz również ciężko sie odsłania na samym końcu nasady czyli za żołędziemjuż lekki dyskomfort , jest bardzo wrażliwy i chyba za mało nawilżony to wygląda jakby było ciasno.
Prosze o jakąś radę bo zaczynam się blokować psychicznie

Odnośnik do komentarza
Gość ZielonaHerbata

jesli przez 10 lat sie masturbowales mozliwe ze sobie cos zruszyles, masturbacja nie jest dobra bo moze prowadzic wlasnie do problemow podczas stosunku, albo nawet do uzaleznienia, powinienes skonsultowac sie z urologiem, zeby zbadal czy penis jest zdrowy

Odnośnik do komentarza

nie wiem na co chorowales ze przez 10 lat nie uprawiałes seksu, ale wiem tyle, że jesli przez 10 lat sie masturbowałes, to faktycznie możesz miec problemy z seksem. Ból może być spowodowany nadwyrężeniem penisa, mozliwe, że pdoczas masturbacji naruszyłeś wędzidełko napletkowe, stąd ból. Dobrze by było gdybyś zgłosił się do urologa, który Cię zbada, żeby się nie okazało, że ta nadwrażliwość wynika z problemów zdrowotnych. Kolejna sprawa, czasem po zbyt dlugiej masturbacji mozna nie odczuwac przyjemnosci z seksu czasem moze penis opadac moze byc przedwczesny wytrysk lub trudnosci z osiagnieciem wytrysku, Ty piszesz ze wytrysk masz, o tyle dobrze, wiec musisz zbadac sie u urologa czy wszystko jest w porzadku. Spróbujcie innych pozycji i żeby partnerka byla odpowiednio nawilzona, moze sprobujcie zeli albo przedluzcie gre wstepna. Urolog moze tez ocenic czy nie masz problemow ze stulejką, skoro ocdczuwasz trudnosci z suwaniem napletka, że czujesz, że jest tam za ciasno, aczkolwiek mysle ze to bys wczesniej zauwazyl, mimo wszystko powinienes udac sie do lekarza i nie martw sie az tak bardzo, nie blokuj, pewnie to jakis chwilowy problem.

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Nie uszkodziłem , w tym kierunku miałem 3 razy badania i wszystko jest OK.
Musze napisać że ostatnio się trochę poprawiło i ból jest jakby mniejszy choć orgazm raczej szybko nie przybywa i partnerka musi się sporo natrudzić a jak już jest to odcz€wam go razem z mocnym wzrostem temperatury penisa w czasie wytrysku , jest jeszcze taki problem że napletek po odciągnięciu za żołądz tak jakby zawija się i niechce powrócić na z góry upatrzone pozycje.
Czy to możliwe żeby nagle była to stulejka ??
Co prawda mineło 10 lat ale nie przypominam sobie takiego kłopotu.

Odnośnik do komentarza

No i znowu problem
Początkowo jest bardzo dobrze , jednak najlepiej wychodzi sex oralny przy próbie klasyka okazuje się że penis nie jest dostatecznie sztywny a im więcej prób tym gorzej.
A jak już założy się prezerwatywę to zaraz napięcie znika i porażka całkowita.
Urolog powiedział że sprzęt jest sprawny więc to w głowie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...