Skocz do zawartości
Forum

Prezent na Komunię


Gość ZielonaHerbata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZielonaHerbata

Drogie Kobitki
poradźcie mi co kupić mojemu chrześniakowi na komunię, oczywiście kłady i tego typu rzeczy odpadają. Chcę aby to było coś skromnego ale tez nie takie, żeby dziecku było przykro, że dostał coś banalnego, także książki odpadają ;)
Nie bardzo chcę się wykosztowac na laptopa, bo nie stac mnie na to, ale mysle ze od chrzestnych sie tego oczekuje, najgorzej ze ojcem chrzestnym jest facet z ktorym praktycznie nie mam kontaktu nawet nie wiem, czy bedzie na komunii bo mieszka za granica takze ja musze dobrze wypasc, doradzicie cos?

Odnośnik do komentarza
Gość Malinka1803

A może aparat cyfrowy? albo Pismo Święte i pieniądze daj poprostu albo Play Station ale z tym rowerem to niezły pomysł bo to ruch na świeżym powietrzu a tak to by bębnił w grę cały dzień:) ja to bym się jednak jakoś z tym chrzestnym skontaktowała żebyście nie kupili tego samego:)

Odnośnik do komentarza

Witam,

Jeżeli nie chcesz kupować looptopa, bo za drogi. To możesz kupić notebooka. Są one tańsze, można już w granicy 1000 zł kupić. Nie mają napędu CD/DVD. Lub jakąś konsolę do gier-XBOX lub Play Station.
Osobiście jako lekarz-powinienem zalecić piłkę do gry w kosza, w nogę lub siatkówkę;)Bo już mamy młode ofiary siedzenia przed komputerem i grami(otyłość, problemy z kręgosłupem).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

ja polecam
- rower
-zegarek
-aparat
-konsole o gier
-taki samochodzik/samolocik/statek który steruje się specjalnym pilotem
-laptop -albo jakiś netbook ale z wejściem na CD/DVD .. Nie opłaca się kupować bez. Ja mimo tego że mam normalnego laptopa skusiłam się na takiego netbooka bo nie chciałam targać całego dużego sprzętu bo uczelnianym korytarzu a gdy przyszło co do czego to nawet nie mogłam z niego drukować bo żeby zainstalować drukarke trzeba użyć płyty. Ja musiałąm pobrać te stereowiniki z internetu i naprawde nie umiałam bo nie zawsze to wychodzi, więc jeśli chłopczyk nie ma kogoś w domu kto się dobrze na tym zna nie polecam netbooka bez CD/DVD
- albo po prostu trochę pieniędzy (prezent który nigdy nie zawodzi)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...