Skocz do zawartości
Forum

Połykanie spermy


Gość 01cynamonowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolina_22

ależ ja się nie brzydzę żadnej części jego ciała:) temat jest o połykaniu spermy i tego właśnie nie chciałabym robic-co innego dotykac co innego połykac...podobnie jak nie wziełabym do ust swojej wydzieliny. Nie i tyle :D Kurczaku każdy człowiek jest inny, inne rzeczy podniecają, są różne potrzeby. a mój facet jest jest w pełni zadowolony i nawzajem spełniamy swoje zachcianki więc nie sądzę aby miał poczucie że coś traci...

Odnośnik do komentarza
Gość 01cynamonowa

teraz to juz naprawde nie wiem, powiedzialam mu zeby mi dał troche czasu i ze musze byc do tego przygotowana nie wiem jaki ma smak a co jesli bede miala odruch wymiotny? nie brzydze sie jego ale tego polykania spermy nawet brzmi wg mnie zle :(
Kurczak patrzysz ze strony faceta to tez troche inaczej...

Odnośnik do komentarza

ja tez mialam do tego lekki opor. Ale nadszedl dzien kiedy po prostu nabralam na to ochoty. Smak byl sredni;p wiec wyplulam w chusteczke. Moj chlopak mnie przytulil i zapytal jaki smak;d doradzilam mu zeby nastepnym razem zjadl cos slodkiego;p i tak tez zrobil. Wiec kolejny raz byl o przyjemniejszy:) Kobieta odczuwa satysfakcje z tego ze zaspokiila swojego faceta, a facet jest szczesliwy. To nie jest nic zlego pod warunkiem ze go kochasz i mu ufasz. Fizjologiczne obawy mozna jakos rozstrzygnac np. niech lepiej sie odzywia a jesli nie bedzie Ci bardzo smakowac wypluj ;) nie powinnas wstydzoc sie swojego faceta. Nie musisz tego robic za kazdym razem przeciez. Faceci to uwielbiaja (tak sadze, moj bardzo) poza tym mnie po pewnym czasie takze zaczelo to podniecac. nie uwazam tego za fetysz a nawet jesli to taki slaby bardzo;p raz sie zyje a seks to zdrowie. Endorfiny i te sprawy hehe:) Jesli on Cie szanuje i Ty chcesz to zrobic to przelam sie, odwaz sie. Natomiast jezeli obawiasz sie ponizenia lub tego ze moze Cie skrzywdzic odpusc sobie. Nie zapominaj o kobiecej intuicji:)

Odnośnik do komentarza

no i tak zaczyna robić się temat wyższość mycia pipki nad używaniem dezodorantu a wyniki cytologi:P
Moim zdaniem to jęsli ktoś ma do kogoś zaufanie ( a sądze że seks oralny powinno się wprowadzać tylko w takim przypadku) to posiewy, wymazy czy cytologia nie jest potrzebna.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Mi chodzi oto że jesteśmy w stałym związku, ufamy sobie w ten sposób że jeżeli bylibyśmy chorzy to powiedzielibyśmy drugiej osobie to takie badania robi sie dla siebie a nie dla kogoś. To w naszej kwesti leży to by być zdrowym i to nam na tym powinno najbardziej zależeć

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza
Gość 01cynamonowa

jeszcze nie próbowałam ale pomyslalam ze sie zgodze w sumie to obrzydliwe moze sie wydawac bo to jakas wydzielina specyficzny zapach czy smak ale moj chlopak jest zdrowy i nie musze sie niczego obawiac szybko lykne najwyzej popije :d tzn teraz tak mowie bo jak bedzie to nie wiem ale nastawiam sie ze sprobuje :d

Odnośnik do komentarza

Mnie się parę razy zdarzyło. Nie powiem, że to moja ulubiona część stosunku, ale jeśli mój partner chce - nie ma problemu. Smak i zapach spermy zależy od diety to po pierwsze a po drugie decydujac sie na to wiesz, ze moze miec specyficzny smak ale minute przeżyjesz a facet ma satysfakcje.

Nothing compares, no worries or cares
Regrets and mistakes they're memories made
Who would have known how bittersweet this would taste?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...