Skocz do zawartości
Forum

Co powiedzieć partnerowi na temat dawnego znajomego?


Gość innaaa

Rekomendowane odpowiedzi

moja siostra kiedys umawiala sie podczas separacji z innym chlopakiem. nie powiedziala o tym obecnemu , wspomniala tylko ze kiedys sie w niej zakochal. Zawsze jak szedł przy nich nie mowil czesc, ostatnio jej powiedzial jak szła sama, i ona teraz mnie pyta co ma powiedziec kiedy powie jej czesc.. Spyta sie czemu mowi czesc ,skad wogole sie znają a ona martwi sie bo nie chce zniszczyc zwiazku , zeby sie wydalo. Ona ma na tym punkcie paranoje a ja juz nie wiem co mam jej na to odpowiedziec, a jestem jej siostra i powinnam jednak cos doradzic, pomozcie.

Odnośnik do komentarza

niech się normalnie zachowuje, bo jak bedzie coś kombinować to obecny chłopak się na tym pozna. Niech norlamnie odpowie mu cześć i zachowuje się naturalnie. Jak sie jej zapyta skąd się znają niech odpowie że np ze szkoły, albo skądś tam. Tylko niech będzie naturalna, przeciez to nie grzech mieć znajomego, ale jak zacznie się dziwnie zachowywać to jej chłopak nabierze podejrzeń, bo wyczuje że coś jest nie tak

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Ja myśle, że ta sytuacja jest prosta do rozwiązania. Mówi cześć, bo mówi, jak powie, to niech odpowie. Jak partner spyta ją skąd sie znacie, niech powie, że po prostu sie znacie, kiedys był Tobą zainteresowany i tyle, bo już wcześniej jak rozumiem wspomniała mu, że się w niej zakochał. Jak zapyta dlaczego wcześniej nie mówił cześć, a teraz mówi, niech odpowie, że spotkała go w sklepie zamienili dwa słowa i tyle - od tego czasu jej mówi cześć, bo są jakimiś tam dalszymi znajomymi i widać czuje się w obowiązku powiedzenia cześć, to kulturalnie z jego strony. Mysle ze po takim stwierdzeniu chłopak nie będzie dopytywał bo jest dosyć wiarygodne tylko, że warto byłoby się zastanowić czy nie lepiej od razu powiedziec prawdy, bo przecież prawda może wyjść na jaw, kiedyś chłopak sam może sie komuś wygadać i dotrze to pocztą pantoflową do partnera. Chyba, żeby porozmawiać z nim, aby nie mówił nic na temat ich relacji. W końcu to, że ktoś mówi cześć, nie musi o niczym świadczyć.

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza
Gość stara-baśń

wydaje mi się, że najlepiej albo nie mówić nic i nie wracać do tego, albo powiedzieć prawdę, nie można kłamać bo potem zapomni co i jak powiedziała i wyjdzie gorzej, przecież mogła sie spotykac z kim chce podczas separacji

Odnośnik do komentarza

no ale przecież jej obecny chłopak o tym nie wie.... przecież nie musi mu mówić co się działo podczas tej separacji. Jak tamten powie jej cześć to niech odpowie i tyle. PRzecież nic złego od jednego cześć się nie stanie. A po za tym jak byli w separacji to przecież chyba miała prawo się spotykać z kimś innym

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...