Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja a serce


Gość od...do

Rekomendowane odpowiedzi

Ma wplyw na serce to po pierwsze i to negatywny po drugie piszecie bzdury czesta masturbacja opoznia wytrysk i jest nawet polecana facetom majacym problem z przedwczesnym wytryskiem!Co do partnerki j jest gruba brzydka locha to masturbacja uwidoczni te mutacje i nie bedziesz mial ochoty na kaszalota ale jezeli jest atrakcyjna to niczego nie zmieni!

Odnośnik do komentarza

Mam nerwicę już od niepamiętnych czasów. Znalazłem lekarstwo albo może jeszcze większe zejście w dół zdrowia mojego ciała. Masturbacja fantastycznie relaksuje, odpręża, po niej przez chwilę czujesz że inny świat nie istnieje. Innymi słowy ciekawy narkotyk. Robię to często bywają dni, że nawet parę razy dziennie. Apropos mam piękną dziewczynę. Tu wczesna masturbacja mi bardzo pomogła bo nie jestem egoistą i uwielbiam kiedy kobieta dochodzi pierwsza a najlepiej jak jeszcze później raz. Drwisz... mam to gdzieś :) Piszę to tylko żebyś wyciągnął wnioski. Jakiś czas temu odczuwałem silną arytmię. Straszne uczucie. Czasami doprowadzało do takiego zawrotu głowy, że prawie upadałem na ziemie. Doskonale wiedziałem gdzie jest źródło. Jestem człowiekiem uzależnionym. Kiedy zacząłem walczyć... nie jest łatwo... problem zanikał. Zmianie musi ulec całe twoje dotychczasowe myślenie, życie :''''

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...