Skocz do zawartości
Forum

Jaki kolor włosów będzie dla mnie odpowiedni?


Gość Olaa166

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Pisałam niedawno na forum w sprawie dekoloryzacji. Mój naturalny kolor włosów to średni blond. Od kilku lat farbuję włosy, na początku na czekoladowy brąz, ale z czasem włosy farbowały się na coraz ciemniejszy kolor. Niedawno zachciało mi się zmiany. Brat strasznie namawia mnie na rudy kolor. W poniedziałek idę do fryzjera i mam wątpliwości. Rudy, czy jakiś ładny, jasny czekoladowy brąz? Co myślicie? Poniżej załączam zdjęcie. ( tu już chyba w fazie najciemniejszego koloru). Na zdjęciu tego nie widać, ale mam dość jasną cerę, która fatalnie się komponuje z bardzo ciemnymi włosami, wszyscy wiecznie pytają, czy dobrze się czuje, bo jestem blada. Oczy mam zielono-brązowe.

http://www.wgraj.org/zdjecie/59508

Odnośnik do komentarza

Bardzo ładna kobieta z Ciebie masz ładną buzie ciemne włosy zdecydowanie beda Ci pasowały, nie mówie ze tylko czarne ale na pewno nie blond. Może spróbuj rozjaśnić włosy od połowy tak jak teraz to jest modne albo własnie kasztan, brąz, moze lekko rudy ale nie czerwony bardziej ciemny machoń.

Odnośnik do komentarza
Gość SickAngel

Mam oczy trochę ciemniejsze od Ciebie,takie bardziej piwne i wiesz co? Kiedy po raz pierwszy poszłam farbować włosy,to zaufałam fryzjerce i to był strzał w 10,odradziła czarny już na wstępie,ale za to doradziła rudy i czerwony-taki jak wino.I właśnie przy tym kolorze zostałam,pasuje jak ulał.Więc może zapytasz się fryzjerki czy czerwień będzie Ci pasować.Ja myślę,że tak.

Odnośnik do komentarza

Hej hej dziewczyny!
Poszłam do fryzjera i oczywiście odpowiednio się mną zajął, doradził. Wybraliśmy rudy kolor, ale taki bardzo naturalny odcień, nie marchewkowy i nie czerwony. Jest ok, ale zupełnie inaczej! Cera zrobiła mi się od razu dużo cieplejsza. Spora zmiana, ale myślę, że po tej dekoloryzacji niedługo przefarbuję sobie na jasny, ciepły brąz, bo do tej rudości jakoś nie mogę się przekonać ;)

Odnośnik do komentarza

Hej! Już załączam zdjęcie z rudymi włosami, ale ostrzegam, że bardzo niewiele na nich widać, bo miałam tylko telefon, w dodatku z kiepskim aparatem. Zdecydowałam się w końcu przefarbować na dość jasny, czekoladowy brąz i jest dobrze. Jak będę miała aparat to wrzucę zdjęcie. A i przepraszam z góry za brzydki wygląd na zdjęciu, ale się wygłupiałam. http://zdjecie.net.pl/zdjecie/df4a3ad24fedd35588c51b47e6c32fe6.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...