Skocz do zawartości
Forum

Jak dalej schudnąć?


Gość Ewelina88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewelina88

Mam 23 lata, 167 cm wzrostu i ważę 79 kg.
W przeciągu 1,5 roku schudłam 30 kg (tak, ważyłam 109 kg) natomiast od pół roku pomimo spożywania 1200 kcal na dzień (na takiej diecie schudłam 30 kg) nie chudnę ani jednego kilograma. Nie wspomnę o ćwiczeniach, cały czas mam taką samą rutynę. Spacer 2 godziny dziennie, wieczorem półgodzinny trucht dookoła bloku, i nic...

Moim celem jest 65 kg. Jestem dość postawna (waga nie ma tutaj znaczenia) więc jakbym ważyła mnie, po prostu by to dziwnie i nienaturalnie wyglądało.

Odnośnik do komentarza

Jeśli waga się zatrzymała to polecam zmienić rodzaj ćwiczeń albo zmienić czas ich wykonywania. Jeśli biegasz 20 minut to wydłuż ten czasu do 40 minut albo zwiększ tempo biegu. Zmuś organizm do większego wysiłku bo on szybko się przyzwyczaja. Możesz również do ćwiczeń wprowadzić urozmaicenie np zamiast spaceru pokusić się o marszobieg. Najpierw więcej czasu spacerujesz i przez bardzo krótki czas biegniesz, potem coraz bardziej wydłużasz czas biegu a skracasz czas marszu, możesz również w połowie spaceru robić ćwiczenia rozciągające aby pobudzić organizm do większego wysiłku.
Ja osobiście polecam basen, podczas pływania pracują wszystkie mięśnie, nie obciąża on stawów i pięknie modeluje sylwetkę. Jeśli w Twojej okolicy nie ma basenu to może zapisz się na siłownię albo aerobik, tam trener doradzi Ci jak ćwiczyć by zintensyfikować efekty Twojej pracy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...