Skocz do zawartości
Forum

Seks z nieznajomym


dadaaria

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stara-baśń

bo tego typu sytuacje są naprawde fajne ja pamietam jak kiedys pojechalam z moim bylym wieczorem jak slonce juz zachodzilo na taka dzika plaze nad jeziorem wlasnie z kosem zimna pizza i nigdy nie zapomne - karmi kawowym, bylo bosko :D

Odnośnik do komentarza

dobra niech strace... ide z dziewczyna lesna sciezka przez drzewa przebija sie delikatnie zachod wiosennego slonca.... cienie wydłużają sie wszystko nabiera innej perspektywy... zauwazamy bardzo piekne miejsce... mala dolinke gdzie rosna stokrotki... widzac je ukradkiem zbieram niedbale garsc i wreczam jej... widze jak kaciki jej ust ida ku gorze... jest to bardzo przyjemna nagroda... obejmuje mnie... wlosy opadaja na moje ramiona... dotykam ustami jej szyje... slonce przyswieca jej blyszczace oczy... idziemy dalej... ona powabnie macha kwiatkami... we mnie cos sie budzi... dociskam ja do najblizszego drzewa... usta sie spotykaja... slychac tylko dzwiek lamanych galazek... itd... :)

Odnośnik do komentarza
Gość ZielonaHerbata

Moja fantazja:

jest lato, zachodzi słońce, jestem na działce. Nudze się i kręcę bez celu. Widzę przystojniaka, który grzebie coś w samochodzie. Jest naprawde przystojny, dobrze zbudowany. Patrzę się na niego, on się odwraca. Niby od niechcenia, ale rzuca na mnie okiem. Siadam na leżane z gazetą, obserwuję go. On naprawia auto dalej spoglądając na mnie. Robi się cicho i spokojnie, przysypiam, nagle budzi mnie dotyk, jego dłoń na moim kolanie. Pyta mnie czy mi nie zimno, odpowiadam, że trochę. Gładzi moje uda i wsuwa rękę pod spódnicę...

Odnośnik do komentarza

uuuu Herbatko ehh tez ciekawa
moja jest powiedzmy taka:
jade samochodem, jest deszcz, ślisko i nie moge wychamowac, wpadam w samochod przede mną. wychodzi z niego przystojny facet. Ja wyskakuje i trzepocze rzesami ze niechcący ale on się nie gniewa. I mokniemy tak w deszczu, oglądając auta. On mówi zebym sie nie przejmowala i zaprasza mnie na kawe co by wymienic sie danymi w sprawie ubezpieczenia. Kawa konczy sie kolacją u mnie ... :)

Odnośnik do komentarza

hm.... no wiec niedługo 22 to ja wam powiem taką fantazję:
jestem na wsi u dziadków, jest ciepły sierpniowy wieczór, kręcę się w okolicy domu, widze przystojniaka, najlepiej w ogrodniczkach, opalony troche spocony, zapracowany usmiecham sie i spogladam niesmialo. ide nad jezioro siadam pod drzewem i rzucam kamyczki w wode. nagle czuje jak podchodzi do mnie ktos z tylu nie odwracam sie ale czuje jego oddech na mojej szyi. Czuje jak mnie dotyka, klade sie a on kladzie sie na mnie, woda podmywa nas, mam mokre ubranie ale to nam nie przeszkadza..........................
ajjjjj :D

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

no i przespałam;p ale co tam. Mnie się marzy spotkanie z policjantem. Jadę piękna pogoda, okna otworzona wiatr plącze mi wósy. Nagle ssłyszę za sobą syrenę i zatrzymuje mnie funkcjonariusz na motocyklu. Mówi ze przekroczyłam prędkość i że jestem niepoproawna bo zatrzymuje mnie po raz któryś i nalezy mnie ukarać....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...