Skocz do zawartości
Forum

Niechęć do pieszczot ze strony partnera


Gość LiSSa82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,otóż mam pewien problem.Jestem z partnerem 4 lata,zawsze mieliśmy zadowolenie z sexu,mój partner lubił pieścić mnie w miejscach intymnych,ja też to bardzo lubiłam,jednak coś się stało bo od ok pół roku mało tego że żadziej to robimy to jeszcze zawsze gdy schodzi w dół brzycha to zaraz się cofa.Niewiem co się stało,dbam bardzo o higiene i jestem zdrowa,dodam że jak już jest po wszystkim to odwraca się plecami i śpi,nie tak dawno temu przytulał mnie,pieścił i tak zasynaliśmy,Nie sądze abyśmy się sobą znudzili bo to jest za krótki okres,może on kogoś ma,już nawet nie mówi że mnie kocha.Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Gość gosiaczek20

I zaczynasz się nad tym zastanawiać dopiero po pół roku? Wiesz no oryginalnej rady to Ci nie dam... uważam, że powinniście porozmawiać... Zaaranżuj jakis przyjemny wieczór, kolacyjka i tak dalej i zobacz czy w takich okolicznościach będzie miał ochotę na pieszczoty jak dawniej. Jesli nie to zapytaj go co sie stało, że kiedyś oboje to lubiliście. Powiedz mu wprost, że Cie to martwi i brakuje Ci tej bliskości, jaka łączyła Was dawniej.

A tak swoją drogą, to masz jakieś podejrzenia, że mógłby Cię zdradzać? Czy chodzi tylko o mniejsze zaangażowanie seksualne?

Odnośnik do komentarza

Żadszą chęć do sexu mogłabym jeszcze zrozumieć-przemęczenie,stres itp,ale nagła niechęć do pieszczot w miejscach intymnych to tego zupełnie nie rozumiem,czyżby zaczął się mnie brzydzić? Tak jak wspomniałam wcześniej dbam o higiene i jestem zdrowa.

Odnośnik do komentarza

Pawie piórko z tego co pisze Lissa to ona już w ogóle nie ma, bo nie chodzi o jednorazowe sytuacje. Najwyraźniej musi chodzic mu o coś bardzo osobistego, skoro mimo szczerej rozmowy wstydzi się przyznać... Może prędzej by o tym opowiedział koledze niż swojej dziewczynie, ale trudno prosić jego kolege o taką przysługe ;)

Daj mu trochę czasu, bo jak będziesz ciągle naciskała i pytała, to tylko zwiększy frustrację. Za jakiś czas podejmij ten temat na nowo, jeśli dalej będzie unikał takich zbliżeń albo dla świętego spokoju poddaj się i zrezygnuj z tego sama. To tez jest jakieś wyjście...

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

To znaczy, że teraz ogólnie unika seksu, a nie tylko pieszczot oralnych. Jakoś zrozumiałam, że to jest problemem.

A czy coś sie teraz dzieje w jego życiu, może pracy albo rodzinie? Jakis stres?

Czy kłóciliście się ostatnio? Mieliście jakieś konflikty?

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza
Gość LiSSa82

Unika ogólnie sexu,a jak już do czegoś dojdzie to o oralnym nawet nie ma mowy,co kiedyś było podstawą w naszych pieszczotach(w sumie nie tak dawno).I właśnie o to chodzi że nie ma problemów a ni w pracy,ani w domu,też się specjalnie nie kłócimy,wiadomo jakieś małe sprzeczki jak u każdego,więc naprawde nie wiem co mysleć bo od niego nie moge nic wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...