Skocz do zawartości
Forum

Niechęć do seksu z powodu nadwagi


Gość zakompleksiona iza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zakompleksiona iza

Witajcie
mam ogromny problem, który spędza mi sen z powiek.
Mam 22 lata i od ponad pól roku jestem z moim chłopakiem (25). Niestety ja mam sporą nadwagę (ponad 20 kg) co tu duzo mówic - jestem gruba!!!!! nie umiem schudnac, nie potrafie nie mam motywacji. M. mówi mi ze mnie kocha, ja jego bardzo. Jeszcze nie współżylismy. Były miedzy nami intymne sytuacje ale pozwoliłam mu tylko rozpiac bluzke albo włozyc rece pod bluzke nic wiecej. Wstydze sie swojego ciała. Zblizaja sie walentynki chcialabym z nim to zrobic ale sie wstydze ze jak mnie zobaczy taką nagą z fałdami to mnie zostawi!!!!!!! wiem, że mozna zrobic to po ciemku, pod kołdrą i w ogole ale ja sie tak strasznie wstydze siebie!!!!! ta blokada sprawia, ze odpycham go gdy chce mi podwinac bluzke albo dotknac mnie za bok czy cos, bo sie po prostu wstydze!!!!! co robi????? nie chce zeby moj zwiazek ucierpial przez nadwage a nie umiem schudnac!!!!! jak moglabym sprobowac seksu skoro nieznosze swojego ciała i nie chce zeby je zobaczył????? myslalam nad długa spodnica i bluzka, bluzka zakryje tułów a spodnice tylko podniesie ale udziska tez mam ogromne!!!!! prosze pomozcie!!!! wiem ze to moja wina ze sie zaniedbałam ale nie schudne z dnia na dzien a wiem ze on by bardzo chcial to ze mna zrobic ja tez ale nie moge :((((((
iza

Odnośnik do komentarza

ja mysle, ze jak przyjdzie co do czego, to facet bedzie tak podekscytowany sytuacją i tym, ze zblizacie sie do siebie, ze nie zwroci uwagi na fałdki. poza tym jest z Toba, kocha Cie to pewnie domysla sie ze masz faldke czy cos i widac to akceptuje. Moim zdaniem nie masz sie czym przejemowac, a na wiosne staraj sie wiecej ruszac to moze i figura sie poprawi, a dzieki temu nabierzesz pewnosci siebie i poczujesz sie atrakcyjna

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

hahaha nieźle :P
ja mysle, ze dla kobiety, która ma kompleksy i nie akceptuje własnegoc iała, seks jest trudna chwila, bo z jednej strony chce tej bliskosci i namietnosci a z drugiej strony ma jakas blokade, dlatego najlepiej zakmnac oczy i poddac sie chwili albo powiedziec facetowi, ze sie krepuje i zeby byl wyrozumialy, a z czasem bedziesz posuwala sie o krok do przodu i pokonywała swoje kompleksy. Tak jak ktos juz wspomniał - może własnie Twoj facet lubi Twoje ciało, moze własnie takie ciało jest dla niego atrakcyjne?

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

ale słuchajcie skoro ten chłopak zdecydował się z nią być to znaczy, że akceptuje ją taką jaką jest. Podoba mu się i chyba wie za przeproszeniem co go czeka. Dlatego nie powinnaś sie martwić, on Cię akceptuje więc nie bój się. Kiedy będzie odpowiednia atmosfera, podniecenie i pragnienie nie będzie zwracać uwagi na to że jesteście goli

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

ale wiesz, dziewczyna sie martwi ze jak sie rozbierze ebda faldki rozstepy i celulit to zwatpi ja sie nie dziwie tez bym sie krepowala dlatego zrobilabym to stopniowo np zaprosila faceta do kapieli w babelkach pianka by zakryla to czy tamto i powoli by sie oswajal, albo pozwol mu dotykac Twoje cialo niech Cie pozna i wie ze takie masz. Mysle ze faceci jak kochaja to nie patrza na nadwage poza tym skad wiesz ze wlasnie to go nie kreci :)

Odnośnik do komentarza

ja tez mam troche nadwagi ale co zrobić, na poczatku wiadomo troche niepewnosci i obaw ze moze mu sie nie spodobam ale w koncu mnie widzi i pewnie domysla sie ze nie mam figury modelki i ze to nie 20 warstw ubran mnie pogrubia. po prostu spedzajcie miło czas nie mysl o sobie, mysl o tym co mozecie zrobic zeby Twoja waga była ostatnią rzeczą o której pomyśli. Pamiętaj, że ładna bielizna i makijaz dodaje pewności siebie :)

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza
Gość zakompleksiona iza

łatwo Wam mówić, może Wy macie więcej pewnosci siebie albo mniej kompelków albo umiecie nad nimi zapanowac ja nie potrafie i boje sie ze to zniszczy mój zwiazek boje sie ze chociaz chlopak mi nie powie tego wprost to sobie pomysli ale ona gruba itd. to ze do siebie pasujemy i akceptuje mnie bo mu na mnie zalezy nie znaczy ze mu sie podobam tak uwazam.

Odnośnik do komentarza

IZA a moze to własnie dobry powod dobra motywacja do tego zeby schudnac? jakbym miala nadwage tez bym miala pelna blokade dlategod bam o siebie i jestem szczupla dzieki temu nie wstydze sie siebie wiem ze wygladam ok i wiem ze podobam sie facetowi. Moze to bedzie motywacja dla Ciebie zacznij dzialac - wplynie to korzystnie na Ciebie, bardziej bedziesz sie podobala facetowi doceni Twoj wysilek pozbiedziesz sie kompleksow i bez obaw bedziesz uprawiala sex!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...