Skocz do zawartości
Forum

Seks oralny i masturbacja u czternastolatki


Gość gr...or

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, poznawałem wiele kobiet, więkrzość z nich mówi że nie ma ochoty tylko na seks lecz dobry związek. Sprawa łatwa mówie to samo że chodzi mi o stały związek potem przechodze na temat seksu i wszytko jasne dupa z pierwszego dnia jest moja. Przelece tyle razy ile chce potem żucam ją na śmietnik. Niestety jak widzę co kobiety już nie robiły z sobą i z iloma to sorry ale żygać mi się chce....moge mieć pełno babek do bzykania po co iść na dziwki, tylkoi trzeba wiedzieć jak zagadać.
TY BęDZIEż TAKA SAMA! SZMATA poprostu. Ale spoko Dawaj czadu! Jak będzież miała 18 lat zgłoś się to cie posunę pare razy.

Odnośnik do komentarza
Gość xludmila

Coś cie chyba dziewczyno wzięło, sama jestem w twoim wieku ,miałam 2 chłopaków z czego z jednym z nich jestem już 4 raz .powiedzmy tak, mój chłopak jest cholernie zboczony chce mnie pieścić -ja mu na to pozwalam. jednak jeśli on już daje moja rękę na swojego penisa po prostu mowie ze nie chce i on to szanuje .on woli więź fizyczna ja natomiast stawiam na rozmowę. Moze zacznij więcej rozmawiać z tym kolega,jak się upewnisz ze to ten to może pomyśl o tym za parę lat ,w pieszczotach nie ma nic zlego tylko nie zapedzcie, zastanow sie czy chcesz stac sie dziwka w tak mlodym wieku. WYSTOPUJ TROCHE!

Odnośnik do komentarza

też znałem takie dziecko w wieku 13 lat zaczęła uprawiać seks z wszystkimi chłopakami tak 24 lat przyszła do mnie czemu nie ty ja jej odpowiedziałem jesteś na to za młoda dorośnij. Skończ 18 lat wtedy porozmawiamy długo się zastanawiała jeszcze miałem 2 propozycje od niej. W końcu zmądrzała i zaczęła się akceptować że może być lepsza spotkałem ją po 12 latach dziękowała mi że mnie posłuchała, że zeszła z złej drogi. Teraz już ma męża i dwoje dzieci.

Odnośnik do komentarza

issasq
Jak czytam zwierzenia dzisiejszych nastolatków, to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że nie chcę mieć dzieci, a przy córce to już na pewno by mi psychika siadła...

Hahahaha !

Nie wiem, czy zauważyłaś, ale sprawa zrobiła się nieco nieaktualna. Kinga napisała swoje "zwierzenia" prawie trzy lata temu wstecz i obecnie ma już 17 lat :) !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...