Skocz do zawartości
Forum

Ochota partnera na masturbację przed snem


83anonim

Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem, moze jest uzalezniony od masturbacji? a uprawiacie seks? nie rób tego jesli nie masz ochoty, na pewno go to podnieca i daje mu przyjemnosc ale wg mnie to troszkę dziwne

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Wiecie ja czasami mam wyrzuty sumienia bo jak uprawiamy sex to bardzo rzadko ale to rzadko dochodzi do wytrysku i nieraz chce dokączyć ręką i prosi o pomoc taką że bym mu mocno ale to mocno masowała jadra albo to ja dokończyła to ręką i też bardzo mocno każe mi masturbować.Morze ja nie wystarczam? On kiedyś bardzo długo był sam bez kobiety.

Odnośnik do komentarza

porozmawiaj z partnerem czy on tez zauwaza to ze ma problem, bo dla niego to tez na pewno nie jest przyjemnosc i jemu tez jest na penwo glupio ze sprawy sie tak mają. Zapytaj czy czesto sie masturbuje lub masturbowal i czy nie sadzi ze moze byc uzalezniony od masturbacji, jesli tak, ro zaproponuj mu wizyte u seksuologa. To zaden wstyd, chodzi o to zeby poprawic Wasz seks co korzystnie wplynie na Wasz zwiazek. Faceci na ogol mowia ze nie maja problemu ze wszystko jest ok, wiec wytlumacz mu, ze mozliwe ze jest uzalezniony od masrturbacji dlatego nie osiaga przyjemnosci w pelni podczas stosunku, zalezy Ci na tym dlatego chcialbys aby popracowal nad tym dla Was.

Odnośnik do komentarza

Boze, jak to czytam mam wrazenie ze wypowiadają sie tu same 15..16 latki ktore (bezsensownie tak wczesnie!) zaczely wspolzyc ze swoimi chlopakami... Dziewczyno KOCHASZ SIE Z NIM RAZ NA TYDZIEŃ i dziwisz sie ze on chce byś go dotykała..zaspokajała dodatkowo? Mlody chlopak..hormony buzują.. potrzeby są duże w tym wieku.! dziewcyzny ktore twierdza ze on ma problem same powinny isc do seksuologa a nie zachowywać sie jak cnotki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...