Skocz do zawartości
Forum

Dokuczają mi w szkole, bo jestem drobna


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dziewczyną, mam 14 lat. Mam 152 wzrostu, moja waga to 40 kg. W szkole chłopacy mi dokuczają że jestem mała. Dogadują mi, śmiejąc się. zbiegiem czasu zazeły mi nawet dziewczyny z klasy dokuczać, że np: mam się odsunąć bo mnie rozdepczą. To wcale nie jest miłe. Co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Nic nie rób!! Małe jest piękne, niech sobie mówią co chcą, może Ci zazdroszczą!! Wiele aktorek i sławnych osób jest małych, np. Eva Longoria - ona jest niska i szczupła i ma swój urok. Nie przejmuj się tym co mówią inni, po pierwsze jesteś młoda i na pewno jeszcze urośniesz, a po drugie nawet jeśli bedziesz niską osobą i szczupłą, to będzie na pewno atrakcyjne dla wielu chłopaków. Jak Ci będą dogryzać, że Cię rozdepczą, albo, że jesteś mała, to po powiedz, że taka jesteś i taką siebie lubisz. Nie zwracaj na to uwagi, zaakceptuj siebie i nie pozwól, aby ktoś wpędził Cię w kompleksy. Ważne, żebyś się zdrowo odzywiała i nie odchudzała, musisz jeść odpowiednie porcje posiłków, pamiętaj o śniadaniu, bo ono jest istotne i o dobrym obiedzie. Jakbyś przytyła 2-3 kg to też nie byłoby źle. Dbaj o odpowiednie żywienie i nie daj się innym. To, co mówią koledzy czy kolezanki z klasy nie zawsze musi być prawdą, często dokuczają bo sami nie mają tego co ktoś i dlatego to robia. Ty musisz znac swoją wartość i wykorzystaj swoją cechę. Szczupłe i niskie dziewczyny nadają się na łyżwiarki figurowe, na tancerki, gimnastyczki itp - wykorzystaj swoje atuty!

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

nie jesteś jeszcze taka niska. Tzn jesteś, ale nie tak tragicznie. Mam koleżanki, które też są mniej więcej twojego wzrostu i nie mają z tym problemów -atrakcyjne, zadbane. Wiesz, jesteś w gimnazjum, a to najgorszy wiek i tam ludzie śmieją się ze wszystkiego, bo są niedojrzali, ale im to minie i jeszcze zobaczysz, że kiedyś jeszcze będą ci zazdrościć :) Więc nie przejmuj się, bo im bardziej będziesz sę przejmować, tym bardziej będą ci dokuczać. Gdy mówią na ciebie MAŁA, to im powiedz : "mała to jest twoja pa*a, ja jestem niska" :) znany tekst i zawsze działa :) jeśli będziesz pewna siebie, to nikt nie będzie zwracał nawet uwagi na twój wzrost

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...