Skocz do zawartości
Forum

Popękane bąbelki między palcami stopy


tasikk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Wlasnie wyszlam z kapieli. W jej trakcie strasznie zaczelo mnie szczypac miedzy palcami. Wysuszylam recznikiem i patrze a tam mam pelno malutkich popekanych babelkow na palcach u stop od spodniej strony i do tego w kilku miejscach tak jakbym miala babel tylko ze z niego skora zeszla. Tak jakby ranki. Wczesniej mnie ani nie swedzialo, nie bolalo, dopiero dzisiaj po kapieli jak odmoczylam. Nigdy czegos takiego nie mialam. Dodam ze teraz po kapieli zaczelo mnie to bolec. Czy to moze byc grzybica stop? Czy moze sobie odpazylam w butach (nosze adisady zazwyczaj) Jaki srodek moge na to zakupic w aptece? Zastanawiam sie czy moze nie zlapalam jakiegos swinstwa na silowni ale zawsze nosze klapki pod prysznic! Z gory dzieki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

to może byc grzybica stóp. Ja miałam podobnie i nabawiłam się jej na basenie, choć też zawsze miałam klapki pod prysznic. Ja swojej pozbyłam się dzięki Daktarinowi. On jest albo w postaci maści albo w postaci aerozolu, który możesz też psikać do butów. Tylko ostrzegam nie ma zbyt pięknego zapachu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...