Skocz do zawartości
Forum

Problemy żołądkowe a antykoncepcja


Gość klamka23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Przyjmuję tabletki anty Yasmin.Wczoraj 3,5 h po przyjęciu pierwszej tabletki z nowego blistra, zaczął mnie boleś brzuch i miałam jednorazowe rozwolnienie. Nie przyjęłam jednak dodatkowej tabletki, bo uznałam, że ten jednorazowy incydent raczej nie był ostrą biegunką. Dziś jednak zastanawiam się, czy postąpiłam słusznie. Bardzo proszę o odpowiedź, czy jednorazowa biegunka, może wpłynąć na wchłonienie się tabletki?

Odnośnik do komentarza
Gość samoska_89

Mi osobiście najlepiej odpowiadają plastry. Przy innym sposobie antykoncepcji bolał mnie bardzo żołądek bo cierpię na jego nadwrażliwość, a przy plastrach jest wszystko ok i co ważne nie mam problemu z przybieraniem na wadze i ból głowy.

Odnośnik do komentarza
Gość zareczona

Moim zdaniem nie ma co się sugerować jaki środek antykoncepcyjny przyjmuje ktoś inny. Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na dany preparat. Osobiście stosuje plastry i dla mnie są super bo omijają mój chory żołądek. Najważniejsze przy ich stosowaniu jest zachowanie odpowiedniej higieny przy przyklejaniu. Ważne aby skóra była czysta i sucha, a nasz dłoń ciepła. Plaster należy przytrzymać dłonią przez około minutę i po sprawie :)

Odnośnik do komentarza

A jak długo ich używasz? W ogóle wcześniej stosowałaś plastry czy tabletki. Wg mnie te dwie metody są najlepsze ale często zdaża mi się zapomnieć o tabletce i w związku z tym wydaje mi się, że plaster byłby dla mnie dobrym rozwiązaniem :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...