Skocz do zawartości
Forum

Ból w czasie stosunku


klaudia0

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NastolatkaMaja

Witam.
Niedawno pierwszy raz kochałam się z moim chłopakiem. Byłam przygotowana na ból i sporo czytałam o tym, jak pierwszy raz może wyglądać, jednak jestem troszkę zaniepokojona tym co zaszło.

Gdy mój chłopak wszedł we mnie pierwszy raz aż jęknęłam z bólu, on automatycznie przestał, pociekło mi troszkę krwi (jednak bardzo nie wiele). Rozumiem, że to wtedy została przerwana moja błona.

Gdy próbowaliśmy drugi raz w miejscu gdzie wcześniej czułam ból było już bez problemów, jednak głębiej penis mojego chłopaka natrafił na jakąś przeszkodę, co strasznie mnie bolało. Wyglądało to tak, jakby po prostu doszedł do końca mojej pochwy, ponieważ ta "przeszkoda" była twarda.

Jego penis był we mnie wtedy do połowy swojej długości, a M. widząc, że sprawia mi to ból nie chciał robić nic na siłę.

Zastanawiam się czym była ta "przeszkoda" i czy przy następnych stosunkach też będzie mnie to bolało. Czy to możliwe, żeby to była moja błona, przesunięta tak daleko?

Kurcze, pomóżcie, bo jestem bardzo zaniepokojona. Czy to normalne, że chłopak nie jest w stanie włożyć swojego penisa w kobietę do końca ze względu na okropny ból który ona czuje? Dodam, że penis M. nie jest monstrualnie ogromny.

Odnośnik do komentarza
Gość Przygnębiona2014

Cześć,
Od grudnia mam problem. Z początku myślałam, że jest to związane z zapaleniem pęcherza, ale mamy już kwiecień, zapalenie minęło, a ja nadal nie odczuwam przyjemności, lecz ból. Dzisiaj byłam u urologa, który zapytał mnie, czy ginekolog niczego niczego nie wykrył - nie. Przepisał mi lek Nitroxolin Forte. Czy to pomoże?

Proszę o radę, bo mi już zwyczajnie brakuje siły na to wszystko i jestem już tym zmęczona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...