Skocz do zawartości
Forum

Jak wygląda wasza gra wstępna? Czy jesteście z niej zadowoleni?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak wasi kobiety/mężczyźni dbają o grę wstępną? Czy wolicie może od razu przejść do rzeczy? W moim związku bywa różnie. Czasem długo się całujemy,  drapiemy, dotykamy, a innym razem odbywa się to bez wstępu. Jednak w większości przypadków niestety mój chłopak nie skupia się na "rozpaleniu" mnie. Jak już jest ta gra to ja się w to angażuję znacznie bardziej. Jakiś czas temu zaczęłam stopowac to, co robię co jakiś czas, żeby on w tym czasie mnie też podotykal. Trochę zaczął rozumieć o co chodzi, ale nie do końca i tylko na ten jeden raz. A takto jest pocałunek, ręce w majki na chwilę, ściąga je i już chce we mnie wejść. Albo co gorsza podchodzi, pyta, czy chce to z nim zrobić, rozbieramy się i tyle w temacie.  A ja marzę o pocałunkach po całym ciele, dotykaniu, lizaniu. Wiem, że faceci są tak skonstruowani, że nie potrzebują tego wstępu za bardzo, dlatego zastanawiam się, czy u każdego tak to wygląda. I wiem oczywiście, że powinnam z nim o tym porozmawiać, ale nie wiem, czy to ja nie mam za dużych wymagan. Ostatnio nasz związek cały czas polega na tym, że ciągle mi coś w nim nie pasuje i mu to wytykam. Przez co zaczynam się zastanawiać, czy w ogóle do siebie pasujemy. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...