Skocz do zawartości
Forum

Możliwość zarażenia się wścieklizną.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Tydzień temu w poniedziałek wieczorem na spacerze przy lesie z psem spotkałem jenota. Na początku był wystraszony, kiedy się zatrzymałem, żeby sprawdzić co to dokładnie, bo było już ciemno i nie widziałem dokładnie to podszedł do mnie i zaczął mnie obwąchiwać. W kieszeni od spodni miałem karmę dla psa i on zaczął tam zaglądać, nie chciałem robić żadnych gwałtownych ruchów, żeby go nie sprowokować do ataku. Po chwili sam odszedł i ja też poszedłem do domu. I wtedy zaczęło się myślenie o wściekliźnie, nie poczułem, żeby jenot mnie ugryzł lub podrapał, a myślę że było by to czuć, nie miałem żadnej dziury w spodniach które miałem założone. Poczułem jedynie delikatne zahaczenie materiału przy spodniach. Mam malutkiego siniaka w okolicy tej kieszeni, ale to nawet nie wiem czy nie miałem wcześniej. Byłem u lekarza rodzinnego i stwierdził, że jak nie mam żadnej rany i nie pojawiła się u mnie krew to nie ma czym się przejmować i żadne zastrzyki nie mają sensu. A że mam problemy z nerwicą to od kilku dni nie jestem w stanie funkcjonować normalnie, ciągłe nudności, lekka biegunka, naczytałem się niepotrzebnie i oczywiście nawet mnie noga zaczęła boleć. Co o tym myślicie? Czy jest coś co jeszcze mogę zrobić żeby się uspokoić czy po prostu starać się zapomnieć o sytuacji? Bo niedługo wścieklizna nie będzie potrzebna i się wykończę nerwowo.

Odnośnik do komentarza

Czołem, pewnie byś zapamiętał jeśli by Cię zaatakował, w jakiś sposób podrapał itp, skoro masz siniaka to może Cię uderzył prawym prostym i nawet nie poczułeś haha jeśli nie masz żadnej rany to nie ma co się przejmować, pozdrawiam 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...