Skocz do zawartości
Forum

Krępujące sytuacje z wytryskiem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam na imię Patryk mam 20 lat.
Od pewnego czasu miewam niepokojące dla mnie sytuacje z moim wytryskiem.Zawszę seks z moją kobietą odbywał się coś ''normalnie''inaczej ująć trwał wystarczająco długo dla mnie oraz dla mojej partnerki.Jednakże od pewnego razu mam problemy z tym.Seks trwa około 3-4 minut i kaput,koniec.Zatracam sobie tym głowę już szmat czasu i jest co raz gorzej,czy któś mógłby mi coś doradzić,co robić,jaka może być tego przyczyna?

Odnośnik do komentarza

Czyli po prostu obawiasz się przedwczesnym wytryskiem? Jest to norma w przypadku wielu młodych mężczyzn. Tak poza tym te 3-4 minuty to wcale nie jest tak mało, niektórzy nie są w stanie wytrzymać więcej niz kilka ruchów i od razu kończą. Próbowałeś może chusteczek orgasm control albo prezerwatywy?

Odnośnik do komentarza

Niby krótko niby nie,rzecz w tym że nie trwalo to nigdy tyle czasu a nagle taka zmiana.Używałem prezerwatyw i mam wrażenie że w nich było to znacznie dłużej,ale mojej partnerki jakoś nie satysfakcjonuje używanie ich i nalega bez.Chusteczek nigdy nie używałem,nawet nie wiem jak to działa i co to jest :o

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...