Skocz do zawartości
Forum

Ciągła infekcja w tym e coli/enterokoki, której nie mogę wyleczyć


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Piszę, bo nie mam już sily. Od roku męczę się z zapaleniem pochwy/cewki w zasadzie nie wiem co to jest, każdy lekarz mówi coś innego. Od poczatku. Zaczęło się to po odstawieniu tabletek antynokcepcyjnych i zaaplikowaniu wkładki hormonalnej. Gdy podczas seksu dochodziło do wytrysku w środku puchnęła mi pochwa, srom oraz odczuwałam mocne pieczenie i suchość. Z czasem objawy zaczęły się nasilać bez pomocy partnera i nieustannie dokuczalo mi pieczenie po oddaniu moczu takie kłujące od cewki do pecherza, silne parcie na pecherz, bol podczas stosunku, opuchnięcie, swędzenie sromu i pochwy. Doszedl do tego ból lędźwi oraz takie dziwne ,,kolki” jakby w jajnikach podczas poruszania sie raz po jednej, raz po drugiej stronie. Byłam u mnóstwa ginekologów, a takze urologów. Dostałam multum leków i antybiotyków. Na poczatku lekarz stwierdził zapalenie pecherza - antybiotyk jeden, drugi. Pozniej stwierdzili grzybice. Zrobilam badanie moczu - bakterie liczne natomiast lekarz stwierdził, ze wszystko Ok. Dostałam kolejny antybiotyk. Zrobilam wymaz pochwy - wyszło e coli i enterokoki - kolejny antybiotyk. Wymaz z cewki - ok. Objawy nie mijaly - mnostwo probiotyków, globulek dopochwowych i 100 lekarzy. Powtórzyłam badania. Wymaz z pochwy z cewki w kierunku tlenowych (e coli i enterokoki), z moczu z odbytu w kierunku drozdzakow i z gardła - nie wychodzi nic objawy dalej te same. Doszło swedzenie i pieczenie odbytu. Ciągle podrażnienie miejsc intymnych. Parcie na pecherz. Odczuwam nieustanny bol podczas stosunku. Gdy aplikuję globulki pochwa jest bardzo ściśnięta i na jej koncu jest taka twardsza gulka, ktora nie boli i porusza się wraz z kierunkiem mojego palca. Objawy mijają podczas miesiączki. Wraz z jej końcem wszystko wraca. Często odczuwam uczucie ssania w żołądku, mdlosci oraz bole brzucha. Badania krwi rowniez robiłam wszystko w normie. Czy miałby ktoś jakas rade? Co jeszcze mam zrobic? Zarazilam moją babcie - ma te same objawy co ja i zaden lekarz rowniez nie moze jej pomoc. Lekarze odsyłają mnie juz do domu. Badania robie nieustannie na własna rękę. Nie mam już sily. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...