Skocz do zawartości
Forum

Poproszę o diagnozę zaburzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Zbyt ogólnie zadajesz pytania, by jednoznacznie odpowiedzieć. 

20 godzin temu, Okapi22 napisał(a):

Co to oznacza jak większość ludzi nie chce się z Tobą zadawać, a jak się trafią tacy co trochę chcą to reagują na Ciebie jak na Ufo

To zależy co masz na myśli. Z moich obserwacji wynika, że nie chcą sie zadawać z osobami toksycznymi np. malkontentami, plotkarzami, fałszywymi, wyzyskującymi, trudnymi ogólnie mówiąc. A reagują jak na ufo tez z różnych powodów... bo wyróżniamy się w tłumie wyglądem, zachowaniem, sposobem bycia. 

20 godzin temu, Okapi22 napisał(a):

np. spodziewają się, że Twoje zachowania znaczą coś dziwacznego, nawet jak znaczą coś normalnego?
 

A to już dyskusyjna sprawa, bo dla jednego normalne jest to, co u innego wręcz przeciwnie. Każdy miałby swoją definicję normalności lub dziwactwa. Aby precyzyjniej odpowiedzieć na pytania trzeba by poznać te zachowania. Podaj kilka przykładów. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Javiolla napisał(a):

Zbyt ogólnie zadajesz pytania, by jednoznacznie odpowiedzieć. 

To zależy co masz na myśli. Z moich obserwacji wynika, że nie chcą sie zadawać z osobami toksycznymi np. malkontentami, plotkarzami, fałszywymi, wyzyskującymi, trudnymi ogólnie mówiąc. A reagują jak na ufo tez z różnych powodów... bo wyróżniamy się w tłumie wyglądem, zachowaniem, sposobem bycia. 

A to już dyskusyjna sprawa, bo dla jednego normalne jest to, co u innego wręcz przeciwnie. Każdy miałby swoją definicję normalności lub dziwactwa. Aby precyzyjniej odpowiedzieć na pytania trzeba by poznać te zachowania. Podaj kilka przykładów. 

 

4 godziny temu, mgmg napisał(a):

Jakie np. zachowania?

Np. jakaś dziewczyna czuje się źle że na nią patrzę i pyta się czy nie jestem lesbijką. Po jakimś czasie dotykam jej włosów, ona uważa to za jakieś dziwaczne i opowiada innym, że dotykam jej włosów jakby to było coś dziwnego, a ja ją zaczepiam, bo chcę się kolegować.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Okapi22 napisał(a):

Np. jakaś dziewczyna czuje się źle że na nią patrzę i pyta się czy nie jestem lesbijką.

Hmmm widocznie patrzałaś się zbyt natarczywie, ostentacyjnie?

55 minut temu, Okapi22 napisał(a):

Po jakimś czasie dotykam jej włosów, ona uważa to za jakieś dziwaczne i opowiada innym, że dotykam jej włosów jakby to było coś dziwnego, a ja ją zaczepiam, bo chcę się kolegować.

A ile masz lat? Bo to brzmi jak post dziecka z zerówki 😉   Dotykanie włosów bez czyjejś zgody jest nietaktowne, a może nawet niegrzeczne. Nie dziwię się, że koleżanka posądziła cię o bycie lesbijką, bo przyglądałaś sie i dotykałaś jej włosów. Dorosła osoba ma inne sposoby na zakolegowanie się. 

23 godziny temu, Okapi22 napisał(a):

Co to oznacza jak większość ludzi

Ta większość ludzi to była tylko w.w. koleżanka? Czy masz więcej podobnych historii? 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...