Skocz do zawartości
Forum

Perfumy z feromonami


Rekomendowane odpowiedzi

Ważne jest, aby zrozumieć, że działanie feromonów może się różnić w zależności od indywidualnych reakcji każdej osoby, a wyniki mogą być różne.

Jeśli chcesz wypróbować perfumy z feromonami, być może zacznij od bardziej przystępnych cenowo opcji, aby sprawdzić, czy działają na Ciebie.

Ponieważ wydałem dużo pieniędzy na moje, ale nie było rezultatu

Odnośnik do komentarza

Twoja sprawa jak wyglądasz i Twoja sprawa czemu chcesz feromony.
Na kij te rozkminy osobiste panowie?

Dawno dawno temu kupiłem też sobie z ciekawości przy okazji robienia zakupów większych dla kumpla który nie miał komputera i efekt jakiś jest. Uwagę na pewno zwraca ale czy na więcej możesz liczyć nie wiem bo nie testowałem Wink Używałem jako perfumy a nie jako wabik niemniej widać było zwiększone zainteresowanie... Nie znam się na markach nie doradzę ale radziłbym nic najtańszego bo podejrzewam albo feromonów będzie mało albo zapach będzie niezbyt Sam używałem Love desire premium, są dwie wersje. Standardowa oraz premium, ta premium jest droższa ale moim zdaniem lepiej się trzyma i lepiej pachnie.

Odnośnik do komentarza

Na początku, zanim dziewczyna nie pozna jakim się jest naprawdę, trzeba trochę włożyć w to wytrwałości, starań, zaangażowania, pieniędzy. Większość osób przez to przechodzi - taka jest prawda.
Zapach jest wg mnie ważnym czynnikiem. Ale nie moię tutj o zapachu typu woda po goleniu Wars, tylko coś bardziej wyrafinowanego. A więc zapachy typu Love Desire, typu Pheromone Essence czy typu BTB czyli Be The Best.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...