Skocz do zawartości
Forum

Pieczenie i ucisk w klatce piersiowej, lekkie kołatanie serca i ból po lewej stronie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 21 lat i od jakiegoś czasu mam problemy z klatką piersiową, możliwe, że z sercem oraz po lewej stronie jakby tam gdzie jest wątroba, nie mam pojęcia jak to nazwać. 

Z klatką piersiową jest to tak, że raz mi piecze, a raz mam takie jakby uczucie jakby mi tam biło(coś tak jak podobnie do serca) tylko, że nie za przyjemnie.

Czuję także jak mi serce bije tak nieprzyjemnie do minuty czy coś w tym stylu, ale samo to już powoduje u mnie niepokój. Tak samo po lewej stronie coś jest nie tak. Gdy jestem w pracy mam lekkie zawroty głowy i potrafię się przy tym dość przestraszyć nie raz.

Ogólnie nie odżywiam się zbyt dobrze, śpię też bardzo słabo, budzę się w nocy min. 2 razy codziennie i tak już od bardzo dawna. Podczas zasypiania mam uczucie zawrotów głowy po czym od razu się trochę straszę i muszę chwilę się uspokoić. 

Około miesiąca temu miałem chyba lekkie ataki paniki w nocy po czym mi strasznie pulsowało serce i nie mogłem tego uspokajać.

Mam także dużo stresu w robocie więc nie wiem czy to może być spowodowane bardziej fizycznie czy psychicznie. Kompletnie się nie znam na takich rzeczach i o tym do kogo mam iść i na co. 

Jeżeli ktoś mógłby coś doradzić to byłbym bardzo wdzięczny 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...