Skocz do zawartości
Forum

Mężczyzna ma problem z dojściem podczas stosunku


Orilla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
spotykam się z mężczyzną od roku. Oboje mamy po 38 lat. Oboje bardzo lubimy seks i urozmaicenia. Jednak on ma problem z dojściem podczas stosunku. Przy seksie oralnym nie ma problemu. Jestem szczupłą i uważana za dość atrakcyjną kobietę, jednak zaczynam się zastanawiać nad swoją atrakcyjnością. Miałam w swoim życiu kilku partnerów i nigdy nie spotkałam się z tym problemem. On tez miał kilka partnerek i żadna z nich nie dopuściła do wytrysku wewnątrz jej ciała. Zastanawialiśmy się nad budową anatomiczną. Moje mięśnie kegla bez trudu utrzymują podwójne kulki gejszy. Ona jest bardzo dobrze obdarzony przez naturę. Próbujemy różnych pozycji. Nie wiemy gdzie może być przyczyna tego stanu rzeczy. Proszę o jakieś wskazówki.

Odnośnik do komentarza

Takie skutki uboczne mogą dawać leki, np. andydepresanty lub przeciwlękowe. Także "uzależnienie" od masturbacji - zrób test: obejmij, po dłuższej zabawie, jego penisa kciukiem i palcem wskazującym tuż przy wejściu do pochwy, jak podziała to masz odpowiedź - członek przyzwyczaja się do mocniejszych bodźców, którą daje masturbacja i oral.

Edytowane przez Dedi
Literówka
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...