Skocz do zawartości
Forum

co na powiekszenie penisa ?


zakebabs

Rekomendowane odpowiedzi

powiekszanie penisa to dość złożony temat na forum. Jako weteran w tej dziedzinie - 12cm naturalnie - 16cm docelowo moge poecić Tobie kolego kilka metod i sposobów. Pierwszy najmniej inwazyjny sposób ale i też najmniej skuteczny to różnego rodzaju maści. Cudów nie ma u nas raczej żadnej dobrej nie kupisz ja wypróbowałem kilka i nie powiększyły penisa. Fajnie działała jedynie ta sprowadzona z Indii u nas nie do zdobycia. Nawet pogrubiła trochę penisa. Kolejna to pompka tutaj jest nawet interesujący skutek penis rzeczywiście się powiększył niestety tylko krótkotrwale to jest na jakieś 15min i tak za każdym razem mimo codziennej przez 2 tygodnie czynności. Kolejny to Ekpander czyli takie rusztowanie na penisa do noszenia po 30min dziennie i podkręcanie śrubki w celu wydłużenia członka. To okazało się trochę bolesne ale nawet wydłużyło mi członka o 1,5 cm. No i na końcu zastosowałem różne tabletki w większości nie działały poza jedynie tabletkami o nazwie Maxorman. Tutaj ciekawa niespodzianka po 2 miesiącach niecałych penis naprawdę się powiększył. Sądzę że jakieś 2,4cm wyciągnąłem no i przede wszystkim pogrubił się. Kuracja jaka zastosowałem była szokowa czyli podwójna dawka codziennie czyli zużyłem 2 opakowania. Podsumowując na forum myślę że powiększenie penisa może być możliwe o ile włoży się w to trochę - dużo pracy i cierpliwości

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...