Skocz do zawartości
Forum

co na duży obfity wytrysk


facissy35

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam mały problem i postanowiłam zwrócić się z tym na forum. Otóż mój facet jak dochodzi ma bardzo skąpy wytrysk. Jest tego dosłownie tyle ile zmieściłoby się na łyżce od zupy. Wydaje mi się to dziwne bo oglądałam dużo filmów w internecie i tam mężczyźni maja w porównaniu z moim o wiele bardziej obfite wytryski. Zastanawiam się czy ja mu się nie podobam a może onanizuje się ukradkiem albo ma kochankę - twierdzi że nie.  Więc chyba z nim jest coś nie tak?. Jak duży jest przeciętny wytrysk ?.

Odnośnik do komentarza

A ile po tym prosent 600 miałeś spermy?. U mnie jak doszedłem na piersi partnerki to aż się zdziwiłem że tak obfity był wytrysk w dodatku sperma bardzo biała i klarowna. Normalnie to mam prawie przezroczystą czasami nawet trochę żółtą bardzo słabo a teraz fajnie jest się pochwalić się przed kobietą że ma się taki ładny duży wytrysk. Moją kobietę bardzo to kręci. Twierdzi że jakbym doszedł w niej taka ilością to od razu bym zapłodnił i to ją właśnie kręci najbardziej. Do tego choć nie mam problemów erekcja jest jakby mocniejsza zdecydowanie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...