Skocz do zawartości
Forum

Czy to normalne?


małpka123

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam 17 lat na początku września czyli 1 zaczęłam mieć brązowe plamienia 2 dni przed okresem ale potem przeczytałam ze to nie powód do niepokoju, okres mi się skończył i jakoś od 9 września do 15 miałam czasem stosunek z chłopakiem przy czym się zabezpieczaliśmy i od 22 do 27 miałam okres przed czym 2 dni przed tez wystąpiły te brązowe plamienia ale 26 byłam u ginekologa bo chciałam ogarnąć plastry antykoncepcyjne. Pomimo okresu zbadał mnie i podobno jestem zdrowa. (Ten cykl był krótki co ginekolog zauważył ale nie uznał tego za niepokojące jakoś) i teraz mamy 7 października i od 5 znów mam te brązowe plamienia i ból w podbrzuszu (przy wcześniejszych tez ból występował) ale gdy teraz dostanę okres na dniach to byłaby przesada bo to jest jeszcze krótszy cykl… albo jeśli nie dostanę okresu i jest to np plamienie miedzymiesiaczkowe… nie wiem jeszcze mam bardzo nieregularne miesiączki na co ginekolog tez nie był zdziwiony… strasznie się boje ze jestem na coś chora albo coś :(

Odnośnik do komentarza

Co do tego to zgadzam się w zupełności, odpowiednie, skuteczne zabezpieczenie jest konieczne a te plamienia też trzeba wyjaśnić, może warto poradzić się też innego lekarza. Mojej koleżance wypisał tabletki drovelis bez problemu i teraz ma regularne krwawienia

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...