Skocz do zawartości
Forum

Powiększanie piersi tabletkami


Aleksadabra

Rekomendowane odpowiedzi

Już w sumie kilka lat temu widziałam reklame takich tabletek i do ich wypróbowania zbierałam sie od wielu lat bo ciekawiło mnie czy rzeczywiście takie tabletki są w stanie pokazać jakieś działanie i czy rzeczywiście może być tutaj jakiś efekt powiekszania. W koncu jednak postanowiłam wypróbowac. No więc padło na tabletki Perfect bust, bo miały najwięcej pozytywnych opinii i wydawały mi się najbardziej rzetelne. Udąło mi się powiekszyć biust o cały jeden rozmiar. No coż 😉 Nastawiałam się na więcej ale i tak jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza

A ile byś chciała powiekszyć? To tabletki i nawet na opakowaniu jest napisane, ze można powiekszyć o jeden rozmiar. Jesli chciałabyś powiekszyc o więcej to w zasadzie rozwiązaniem jest jedynie wszczepienie w biust implantów. Sama również brałam perfect bust, również jestem zadowolona. Biust o wiele bardziej jędrny, podniesiony. Zdecydowałam się na nie bo po porodzie i karmieniu mój bisut wyglądal po prostu zalosnie i musiałam coś z tym zrobić. Koleżanka poleciła mi te tabletki.Brałam je trochę dłużej niż napisane na opakowaniu bo 6 miesięcy ale nie załuję wydanych pieniędzy bo wcześniej zastanawiałam się nawet nad zabiegiem. A okazało się to niekonieczne.

Odnośnik do komentarza

Nie jest konieczny przy stosowaniu ale na Twoim miejscu bym na nim nie oszczędzała z uwagi na to, ze przy większym powiekszeniu mogą sie pojawić rozstępy i krem tym rozstępom zapobiega. Poza tym jest to najlepszy krem do biustu jakiego do tej pory używałam a wypróbowałam ich wiele 🙂 Nawilża, ujędrnia i w sumie jak tabletki brałam prawie rok temu to kremu używam do tej pory.

Odnośnik do komentarza

ja brałam tabletki Breastfem to są z ziołami z Brazylii które wpływają na estrogeny można je znaleźć w Polsce w internecie niedrogie są i nieszkodliwe i te okazały się najskuteczniejsze w porównaniu z innymi które brałam wcześniej polecam zrobiś sobie kurację najlepiej 4 miesięczna. Sądzę że o jakieś 25 % gdy mierzyłam miarką krawiecką powiększyły mi biust. Nie jest to jakiś spektakularny wynik w porównaniu z operacją ale dla mojego A+ to i tak rewelacja. Stosowałam też kiedyś kremy bez rezultatów. Kiedyś próbowałam też pompką do powiększania piersi można taka kupić w sekszopie ale miałam zasinienia od niej. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...