Skocz do zawartości
Forum

Gadżety do sypialni


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że doskonale obeszłoby się bez gadżetów,  porządny pieszczoch wystarczy żeby kobieta zupełnie odpłynęła 🙂 Jest sto sposobów żeby się całkowicie zatraciła, a jeszcze jak się ma niczego sobie "gadżet" który jest długodystansowcem ... no to niemów że czegoś jeszcze potrzeba ... zapomniałem! Dobrego szampana 😉  Udanych weekendowych igraszek życzę 🙂

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Marlenasikora napisał:

Gdzie w takim razie jest do kupienia?

Pytasz o Libi gel, czy o "gadżet"? 🙂 Jeśli chodzi o mój gadżet, to nie jest na sprzedaż 🙂  🙂   Póki co przeznaczony jest tylko dla wybranych, klasowych pań 🙂  🙂  🙂  (w tej chwili szuka tej jedynej pani).  Jeszcze ci dopowiem, że doskonale działa na wyprodukowanie przez kobietę dużej ilości "żelu"! 🙂

Odnośnik do komentarza

Na przyklad sklep intymnosc.pl - jest tam spory wybór takich gadżetów intymnych. Jesli chodzi o sklepy stacjonarne to niestety ale nie widziałam aby można było ten zel znaleźć.

W marketach są zwykle jedynie produkty unimila durexa albo no name.Czasami jednak warto jest poszperać sobie w sex shopach w sieci bo można kupić sobie coś fajniejszego i o wiele taniej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...