Skocz do zawartości
Forum

Intymne Teściowa z zięciem


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.07.2023 o 15:29, dorotazeluk6969 napisał:

Cześć wszystkim, jestem Dorota - matka no i oczywiście teściowa w wieku:) Jestem w miarę atrakcyjna blondynką, która postanowiła ułatwić sobie i pomóc w życiu.... owijając zięcia w Okół palca. Opowiem jak to się zaczęło, ale wszystko od początku :)
Pojechałam na "babski" wyjazd za granice, na wycieczce poznałam Panią Irenkę dużo starsza kobieta ode mnie , polubiliśmy się od razu, fajnie nam się rozmawiało, po paru kieliszkach winka zaczęliśmy rozmawiać na intymne tematy, wiadomo jak to kobieta z kobieta narzekałyśmy naprzemiennie prześmiewczo na naszych mężczyzn. W którymś momencie Pani Irenka zaczęła bardzo faworyzować swojego zięcia, że robi wszystko, że pomaga, że wycieczkę zaproponował- mówię jak? Zdradzę ci kochana sekret- owinęłam zięcia w Okół palca, bardzo prosto. No przecież trzeba sobie radzić w życiu kochana parsknęła. My kobiety jak mamy jakieś atuty to trzeba je wykorzystać, facet zawsze jest facetem nawet jak to zięć. Fakt Pani Irena była atrakcyjna kobietą, no ale żeby młody mężczyzna patrzył z pożądaniem, zachodziłam w tedy w głowę. No i się zaczęło, nasza rozmowa trwała do późnej nocy, byłam zszokowana, ale też podekscytowana. Wróciłam z wyjazdu, o wszystkim zapomniałam, aż do czasu.
Któregoś dnia miałam problem z czymś w domu AGD RTV, jak zawsze każdy mnie zbywał- mąż, syn, pracownik, zięciu. Błahostki bo błahostki, ale narastały- kolejne prośby były na nic. W tedy przypomniały mi się słowa Pani Irenki, w życiu trzeba sobie radzić. Postanowiłam spróbować. Zadzwoniłam do zięcia, żeby mi przy czymś pomógł, z łaska bo łaska, ale przyjechał. Miałam na sobie biała bluzeczkę bez stanika, która prześwitywała, było widać moje wdzięki jak na dłoni. Otworzyłam mu drzwi, stanął jak wryty ja tylko się uśmiechałam zaprosiłam do środka, patrząc mu prosto w oczy zapytałam czy może mi w końcu odetkać zmywarkę DZIAŁA zięciu jak nigdy bierze się do roboty 20 minut zrobione, cały brudny nie przeszkadza mu nic. W nagrodę przeciągam się przed nim, daje mu podziwiać moje cycuszki. Widzę ze w spodniach u niego wrze, delikatnie rzucam hasło prześmiewcze. Dziękuje za pomoc i rozstajemy się. Któregoś dnia potrzebowałam pracownika do ogrodu, zadzwoniłam, zięć jedzie. Położyłam się z powrotem do łóżka w seksownej pidżamce. Wyjęłam delikatnie moje piersi i udawałam, że śpię. Dałam zięciowi 10/15 minut na obserwacje i na ruch z jego strony, widok penisa młodego ogolonego, sterczącego do moich piersi ahh niesamowite, ukradkiem się przypatrzyłam. Cały dzien w ogrodzie bez jęknięcia, dziś mam zrobione wszystko
Różne sytuacje, różne prośby nie pomagały. Dzisiaj mam zięcia na wyciagnięcie ręki, robi wszystko i zawsze. To czasem przywitam go w samym bikini, i pójdę się szybko ubrać, czasem wyskoczy mi pierś, czasem zahaczę o penisa zięcia...:) a jest za co :D. Granica nie została przekroczona bo to ja ustalam reguły gry. Nasz układ trwa lat 9, moje stosunki z córką się polepszyły. Zięciu zrobi wszystko co powiem bo wie ze dostanie nagrodę. Czy wie, że robię to celowo? to już zostawię wam do oceny.
Czy macie podobnie, czy jest nas więcej? czekam z niecierpliwością, tylko proszę bez hejtu

Dorota

Szczerze mówiąc poruszyłem ten temat w odwrotna stronę niż wasze drogie panie.Nawet chciałbym coś zainicjować ale normalnie się obawiam ze będzie afera jesli możecie podpowiedzcie jak można to zrobić ze smakiem i jak ocenić czy tesciowa ma taka ochotę?

Odnośnik do komentarza

Po trzech tygodniach powiedzmy że starań, kuszenia, mój zięciuniu mi uległ. Nie wiedziałam o co chodzi czy wysyłam złe znaki, czy nie chce tego widzieć, przyznam ze nawet trochę zaczęłam Się bać. Teraz już wiem, ze nie wiedział co ma zrobić. Jeszcze do niczego nie doszło, narazie go testuje. Ale moje wdzięki już widział całe, a spodnie to myślałam ze mu rozerwie…. Dziękuje panie

Odnośnik do komentarza

Witam was Panie...mi strasznie podoba się moja teściowa,ona o tym wie...chciałbym się z nią kochać,co też oczywiście wie bo pisałem do niej wiadomości,tylko że nie odpisze,jak przyjdzie w niedzielę na kawe do swojej córki to zachowuje się jakby nigdy nic..patrzy na mnie czy widzę jaki ma dekold,robi się taka jakaś nerwowa przy mnie, ostatnio w niedzielę przyszła z teściem...od razu wpadło mi w oko że zalozyla sukienkę jednoczęściowa z dekoldem,oczywiście spojrzenie jej szybkie,czy może widzę że troszkę odkryła piersi...nie wiem...ona mnie prowokuje? Drogie Panie... proszę o opinie bo nie wiem co jej może chodzić po głowie...może w głębi ma ochotę na sex że mna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...