Skocz do zawartości
Forum

Niski wzrost


Rekomendowane odpowiedzi

Czy dosyć niski facet mając 177 cm może znaleźć dziewczynę?Nie umiem już znaleźć dziewczyny z powodu tego,że jestem niski a mam już 27 lat.Szukalem na portalach randkowych pisałem i żadna z nich nie odpisywała bo przeklęty wzrost .Średni wzrost u faceta to od 180 do 190 cm powyżej 190 cm jest już wysoki .Niski poniżej 180 cm .Nigdy nie miałem dziewczyny bo ten przeklęty wzrost.??

Odnośnik do komentarza

177 to nie niski wzrost tylko średni. Jesteś wyższy od większości kobiet. To charakter bety jaki prezentujesz stanowi problem. Mógłbyś mieć nawet wyższą dziewczynę od siebie i co by się stało? Nie szukaj kobiet na portalach randkowych, tindery są dla 1% mężczyzn. Odpadasz tam zapewne w kilku punktach, bo wszystkie babki tam myślą że znajdą przystojnego, wysokiego, milionera który zaakceptuje ich dzieci z poprzednich związków 😄. Zadbaj o swój wygląd, zacznij chodzić na siłownię, basen, dobre ciuchy. Zostań wolontariuszem np. w jadłodajni czy psim schronisku. Potem zacznij zagadywać do kobiet i pogódź się z tym, że będziesz odrzucany. Każdy mężczyzna przez to przechodzi. Jak masz kompleksy co do wzrostu to kup sobie buty podwyższające, kobiety oszukują szpilkami.

Edytowane przez nowis
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.07.2023 o 00:49, seba199684 napisał(a):

Czy dosyć niski facet mając 177 cm może znaleźć dziewczynę?Nie umiem już znaleźć dziewczyny z powodu tego,że jestem niski a mam już 27 lat.Szukalem na portalach randkowych pisałem i żadna z nich nie odpisywała bo przeklęty wzrost .Średni wzrost u faceta to od 180 do 190 cm powyżej 190 cm jest już wysoki .Niski poniżej 180 cm .Nigdy nie miałem dziewczyny bo ten przeklęty wzrost.??

Niski wzrost to kolego jest ponizej 165. Wzrost 177 jest uwazany za wysoki. Przynajmniej tak bylo kiedy wypelnialo sie dowod osobisty jeszcze kilka lat temu. Uwazajac ze ponizej 180 to wzrost niski chyba robisz z siebie kretyna lub udajesz kretyna. Albo zyjesz w jakims swoim wyimaginowanym swiecie, matrixie, gdzie widzisz tylko samych wielkoludow. Sredni wzrost kobiety to 165 a faceta 175 i to w europie bo w Azji 175 to wzrost wysoki. Ogolnie wzrost strasznie w ostatnich latach poszedl w gore i to co kiedys bylo 175 teraz jest jak 178 ale wciaz 177 to wzrost srednio-wysoki a nie niski i nie ma powodu zeby myslec ze to twoj wzrost powoduje odrzucenie przez kobiety. Raczej jest to twoje zakompleksienie i mowienie o tym. Pamietaj ! Kobiety nie lubia facetow zakompleksionych bo same nimi sa, wiec potrzebuja silnych emocjonalnie gosci dlatego od ciebie uciekaja. Nie ze wzgledu na twoj wzrost 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...