Skocz do zawartości
Forum

Witam.Mam problem


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 27 lat.W wieku 17 lat zaczly mnie interesowac rajstopy i zaczlem  sie masturbowac  w nich.Teraz mam 27 lat i dalej lubie rajstopy i legginsy.Czasami je nosze damskie legginsy badz rajstopy pod spodnie (moim zdaniem o tysiac razy lepsze niz kalesony co byly kiedys ) material super ,dopasowuja sie do ciala. Czy robie cos zle ze ubieram damskie rajstopy i legginsy pod spodnie ? ?

Odnośnik do komentarza

W sumie są tez na rynku rajstopy i leginsy męskie niczym nie różniące sie od damskich więc nie widze problemu. Z tym, że Ty masz na myśli typowo damskie, gdyż się w nich podniecasz i masturbujesz. A to już nieco inna sprawa. Może zechcesz udać sie do seksuologa? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.05.2023 o 14:45, Marcel95 napisał:

Mam 27 lat.W wieku 17 lat zaczly mnie interesowac rajstopy i zaczlem  sie masturbowac  w nich.Teraz mam 27 lat i dalej lubie rajstopy i legginsy.Czasami je nosze damskie legginsy badz rajstopy pod spodnie (moim zdaniem o tysiac razy lepsze niz kalesony co byly kiedys ) material super ,dopasowuja sie do ciala. Czy robie cos zle ze ubieram damskie rajstopy i legginsy pod spodnie ? ?

Napisz czy dalej się masturbujesz w rajstopach i czy to warunek konieczny by osiągnąć satysfakcję seksualną.

Ja z Twojego posta wyciągnęłam wniosek, że masz to za sobą a jedynie co Ci zostało to upodobanie do noszenia damskiej garderoby pod spodniami. Odnosząc się stricte  do Twojego pytania, to nie widzę w tym nic złego. Ty sam nazywasz to problemem, jak tak czujesz to idź do psychologa, psychoterapeuty, bądź seksuologa, Każdy z tych specjalistów przepracują to z Tobą i pomoże zaakceptować.

Jeżeli identyfikujesz się ze swoją płcią biologiczną, funkcjonujesz i zachowujesz jak mężczyzna, to żadna mądra babka nie będzie miała problemu z tym, ze czasami lubisz wciągnąć na nogi rajstopy czy leginsy.

Poczytaj o Marku Bryanie, to 100% mężczyzną ze ścisłym umysłem a lubi zakładać spódnice i szpilki, jego żona szuka czasami dla niego inspiracji modowych.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, SiostraBrata napisał:

Napisz czy dalej się masturbujesz w rajstopach i czy to warunek konieczny by osiągnąć satysfakcję seksualną.

Ja z Twojego posta wyciągnęłam wniosek, że masz to za sobą a jedynie co Ci zostało to upodobanie do noszenia damskiej garderoby pod spodniami. Odnosząc się stricte  do Twojego pytania, to nie widzę w tym nic złego. Ty sam nazywasz to problemem, jak tak czujesz to idź do psychologa, psychoterapeuty, bądź seksuologa, Każdy z tych specjalistów przepracują to z Tobą i pomoże zaakceptować.

Jeżeli identyfikujesz się ze swoją płcią biologiczną, funkcjonujesz i zachowujesz jak mężczyzna, to żadna mądra babka nie będzie miała problemu z tym, ze czasami lubisz wciągnąć na nogi rajstopy czy leginsy.

Poczytaj o Marku Bryanie, to 100% mężczyzną ze ścisłym umysłem a lubi zakładać spódnice i szpilki, jego żona szuka czasami dla niego inspiracji modowych.

 Oj Siostrzyczko! Wolałbym Ciebie w czerwonych szpilkach i z biżuterią w uszach, na szyi i na palcach. Ja bym wystąpił w muszce na szyi. Oczywiście świece, szampan i muza Cohena.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem starszy i problem z rajstopami jest od dziecinstwa... nie koniecznie musze sie masturbowac. Sam fakt noszenia powoduje silne pobudzenie i ekscytacje. 

Staralem sie to wyeliminowac z zycia, na zawsze sie nigdy nie udwalo. Nie moge sie tego pozbyc, spoleczenstwo nie akceptuje takich rzeczy. Partnerka wie, ale jej sie to nie podoba i wolala by nie wiedziec. Mi sie to tez sie nie podoba i wolalbym tego skrzywienia nie miec.

Spedza mi to czesto sen z powiek wpedza w jakies stany depresyjne i absolutnie nie wiem co z tym zrobic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...