Skocz do zawartości
Forum

Kiedy odstawić tabletki-WYCIECZKA


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Mam pytanko w sprawie mojej 16l córci.  Mamy już wykupiona wycieczkę zagraniczna 21 czerwca na 8 dni. Termin zachacza o koniec szkoły ale tak pasował urlop i miejsce docelowe. Niestety możliwe było też że w tym terminie córka mogłaby dostać okres I nie wykorzystać w pełni tego czasu z przyjemnością.  Asekurecyjnie pierwszy raz poprosiła o tabletki. 2 opakowania tylko po to żeby zniwelować skutki miesiączkowania.  Dostała drovelis ale niestety jak to 1 raz i na początku nie jest dobrze. 13 dzień od 1 tabletki w pierwszy dzień okresu a krwawienie nie ustępuje. Nie ma na to czasu żeby czekać aż się organizm zaadoptuje do preparatu.  Córka myśli żeby odstawić tabletki. Jednak kiedy zrobić to najlepiej.  I tu właśnie moje pytanie, wyjazd jest 21 czerwca. Czy jest jakiś okres czasu najlepszy na odstawienie tabletek, który daje możliwie największą gwarancję że krwawienie po odstawieniu zdąży wzglednie ustąpić. A jej normalny cykl miesiączkowy nie zdąży wrócić. Nie zdąży dostać już swojej normalnej cyklicznej miesiaczki. Kiedy waszym zadaniem powinna odstawić pigulki? Dzięki z góry za pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...