Skocz do zawartości
Forum

dziwne samopoczucie i pobudzenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem Adrian mam 16 lat, od 7 lat leczę się na depresję(od kilku miesięcy biorę bupropion 300mg, buspiron 20mg i sertralinę 150mg). Ostatnio było coraz gorzej ciągle byłem przygnębiony, miałem myśli samobójcze. Dzisiaj wstałem z dobrym humorem i pobudzony co nie zdarzyło się od bardzo dawna ale około godziny 13 zaczęły się dziwne objawy, czuję się jak w tłumie ludzi (jestem sam w domu) słyszę szepty nie mówią nic konkretnego po prostu mówią o różnych rzeczach, czuję straszny niepokój, mam w sobie gniew mam ochotę coś komuś zrobić, trzęsę się. W przeszłości zdarzyły się dni ale nigdy te objawy nie były aż takie silne jak dziś. Czym to może być spowodowane? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.03.2023 o 15:30, adrianc26 napisał:

Czym to może być spowodowane? 

A czytałeś ulotkę? Tam zwykle jest napisane czy lek może powodować omamy. Chociaż jeśli miewałeś takie samopoczucie dawniej lecz w mniejszym nasileniu, to trzeba doczytać czy lek może powodować nasilenie objawów. Moze lek stosowany jest zbyt długo, może źle dobrany, a może brałeś w tym czasie jakieś inne leki, które kolidują? 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...