Skocz do zawartości
Forum

Brak dziewczyny 22 lata singiel


Rekomendowane odpowiedzi

 

Temat: Brak dziewczyny 22 lata wieczny singiel

Hejka wszystkim
Wiem , wiem co chcecie powiedzieć że to forum dla kobiet i tak dalej Ale myślę że chociaż znajdę gdzieś tu jakieś porady na ten temat a myślę że może znajdę jakąś wskazówkę dotyczącą mojego problemu
Gdyż mam 22 lata przez jakieś 5 lat nie całych jestem singlem nie mam dziewczyny i ciągła myśl mnie dokucza z tego powodu dlaczego nie mogę nikogo nawet poznać A próbowałem wielokrotnie poznawać poprzez portale społecznościowe , portale randkowe ale tam zazwyczaj jest brak odzewu A jak już będzie jakiś tam kontakt , znajomość to nawet Ani ta Ani tamta nie chce sie nawet spotkać
Czasami nawet hejt był z tego powodu ze napisałem albo usuwają mnie ze znajomych blokują i tak dalej
Były jakieś tam próby zapoznania w realu ale kończyło się fiaskiem i wymienianem masy wad na mój temat
Ja na swój temat mogę powiedzieć że mam 178 cm wzrostu waże 70 kg na co dzień jestem raczej pozytywnie nastawiony do ludzi
Nie mam pojęcia czy wymienianie cech coś by tu dało skoro I tak często jak kogoś poznaje przez internet bądź w realu to kończy się kolezeństwem i nic po za tym
Wcześniej jakoś tak nie zalezalo mi na tym ale później tak stwierdzilem ze skoro prawie nie mam znajomych bo każdy jest związku niektórzy to sie nawet zareczają nawet mają doznania seksualne A ja nawet nie mogę się z nikim umówić na głupią kawę albo gdzieś wyskoczyć żeby można było poznać jakąś
Już ciągle próby były spowodowane brakiem odzwewu albo odrzuceniem albo obietnicami które i tak nic nie skutkowały ze do spotkań nie dochodzilo
Jest mi z tego powodu smutno bo jak pokrywać jak pokazać że jestem fajnym gościem skoro I tak będą mówić że nie dobry
Fatalny do niczego itp. ( co nie znaczy że ja mam frustracje do dziewczyn ale odczuwam że one do mnie jak już padnie propozycja spotkania)
Już nie wiem co mam robić
Aktualnie pracuje w ochronie
Uczę się weekendo w szkole
Zazwyczaj co lubię robić na co dzień to grać w piłkę , od czasu do czasu wychodzę na lyzwy ,
Słuchać muzyki , Chodzić na spacery , Lubię też podrozowac od czasu do czasu kiedy mam ochotę
No nie wiem co tu jeszcze napisać
Na wszelkie pytania odpowiem
Chętnie poczytam na ten temat jakieś sugestie 
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.02.2023 o 16:21, Daniello619 napisał:

że to forum dla kobiet

Wcale nie jest to forum tylko dla kobiet. Owszem, więcej się ich udziela, ale jest tu sporo mężczyzn. 

W dniu 17.02.2023 o 16:21, Daniello619 napisał:

Gdyż mam 22 lata przez jakieś 5 lat nie całych jestem singlem nie mam dziewczyny i ciągła myśl mnie dokucza z tego powodu dlaczego nie mogę nikogo nawet poznać

Poczytaj forum, bo jest tu kilka dziewczyn, które jako singielki tez boją sie samotności. Jedna z nich jest Abc, oola_00 oraz klaudia210. Popiszcie sobie, pogadajcie, moze poznajcie sie. Jeśli nie przypadniecie sobie do gustu to chociaż wymienicie doświadczenia. A dlaczego ta myśl aż tak bardzo Ci dokucza? Umiesz określić konkretny tego powód? 

W dniu 17.02.2023 o 16:21, Daniello619 napisał:

Były jakieś tam próby zapoznania w realu ale kończyło się fiaskiem i wymienianem masy wad na mój temat

Czyli wymieniałeś masę wad z powodu których było fiasko tak? Hmmm kiedyś oglądałam taki film, że była kobieta która otworzyła biznes. Polegał on na tym, że umawiała sie na randki z facetami, którzy nie mogli nikogo znaleźć i wyłapywała powody, potem im naświetlała te niedociągnięcia, niestosowne zachowania, nieestetyczny wygląd i inne. Potem kierowała ich do swego kolegi, który pomagał im to zmienić. Niby to tylko film, ale czasem odnoszę wrażenie, że przydałaby sie niektórym osobom tak "specjalista", taka a'la super niania ? (obserwator specjalista). Trudno poprzez forum, nie znając Ciebie określić jaki jest powód tego fiaska. 

W dniu 17.02.2023 o 16:21, Daniello619 napisał:

Ja na swój temat mogę powiedzieć że mam 178 cm wzrostu waże 70 kg na co dzień jestem raczej pozytywnie nastawiony do ludzi (...) (...) Zazwyczaj co lubię robić na co dzień to grać w piłkę , od czasu do czasu wychodzę na łyżwy , Słuchać muzyki , Chodzić na spacery , Lubię też podróżować od czasu do czasu kiedy mam ochotę

Wydajesz sie z opisu ciekawym człowiekiem. Z pewnością masz wiele tematów do rozmów, a dziewczyna nie będzie sie z Tobą nudzić. Toteż zgaduję, że przyczyna tkwi w czymś innym... hmmm może w wyglądzie, zachowaniu, postawie, kulturze osobistej.

W dniu 17.02.2023 o 16:21, Daniello619 napisał:

skoro I tak będą mówić że nie dobry
Fatalny do niczego itp. ( co nie znaczy że ja mam frustracje do dziewczyn ale odczuwam że one do mnie jak już padnie propozycja spotkania)
Już nie wiem co mam robić

A ktoś tak mówił? Skąd podejrzenie, że one czują wobec Ciebie frustracje? Jakie zachowania dziewczyn o tym świadczą? 

I gdzie podróżujesz, masz jakieś konkretne ulubione kierunki? Może byś sie zapisał na fb do grup tematycznych. Czy próbowałeś aplikacji randkowej na fb? 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Samotności się nie boję i nawet nikogo nie szukam. Raczej myślę że jak mam z kimś być to sami siebie znajdziemy od tak. Ale jak już zostałam tu wymieniona to piszę.  Dla Ciebie Daniello619 mogę być trochę za stara bo mam 30. 

Bardziej już szukam znajomych tak żeby czasem pogadać. Nie wiem czy mogłabym coś doradzić jak nikogo nie szukam.

Ale jakby co pogadać mogę. 

Też miałam Ci zaproponować oola_00. Bo podobny wiek. Klaudia nie wiem ile ma.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.02.2023 o 19:18, Javiolla napisał:

Wcale nie jest to forum tylko dla kobiet. Owszem, więcej się ich udziela, ale jest tu sporo mężczyzn. 

Poczytaj forum, bo jest tu kilka dziewczyn, które jako singielki tez boją sie samotności. Jedna z nich jest Abc, oola_00 oraz klaudia210. Popiszcie sobie, pogadajcie, moze poznajcie sie. Jeśli nie przypadniecie sobie do gustu to chociaż wymienicie doświadczenia. A dlaczego ta myśl aż tak bardzo Ci dokucza? Umiesz określić konkretny tego powód? 

Czyli wymieniałeś masę wad z powodu których było fiasko tak? Hmmm kiedyś oglądałam taki film, że była kobieta która otworzyła biznes. Polegał on na tym, że umawiała sie na randki z facetami, którzy nie mogli nikogo znaleźć i wyłapywała powody, potem im naświetlała te niedociągnięcia, niestosowne zachowania, nieestetyczny wygląd i inne. Potem kierowała ich do swego kolegi, który pomagał im to zmienić. Niby to tylko film, ale czasem odnoszę wrażenie, że przydałaby sie niektórym osobom tak "specjalista", taka a'la super niania ? (obserwator specjalista). Trudno poprzez forum, nie znając Ciebie określić jaki jest powód tego fiaska. 

Wydajesz sie z opisu ciekawym człowiekiem. Z pewnością masz wiele tematów do rozmów, a dziewczyna nie będzie sie z Tobą nudzić. Toteż zgaduję, że przyczyna tkwi w czymś innym... hmmm może w wyglądzie, zachowaniu, postawie, kulturze osobistej.

A ktoś tak mówił? Skąd podejrzenie, że one czują wobec Ciebie frustracje? Jakie zachowania dziewczyn o tym świadczą? 

I gdzie podróżujesz, masz jakieś konkretne ulubione kierunki? Może byś sie zapisał na fb do grup tematycznych. Czy próbowałeś aplikacji randkowej na fb? 

 

Wspomniałem że to forum dla kobiet przypadkiem bo ten wątek dodałem gdzie indziej po prostu nie zmieniłem mojej treści dlatego tak to dziwnie zabrzmiało 

Za mój błąd przepraszam 

W sumie z chęcią bym poczytał forum jak to udzielają sie dziewczyny i dla mnie to jest również przykre że takie normalne dziewczyny są nawet do tej pory same 

Gdybym wiedział które to bym od razu uderzał 

Ja jestem naprawdę otwarty na każdą znajomość bo aktualnie z tym u mnie to jest kiepsko jeśli chodzi o to bo każdy poszedł w swoją stronę 

Jeśli faktycznie sa takie dziewczyny to z chęcią poznam ( oczywiście nie powiedziałem że chce mieć dziewczynę tak o bo to byłoby za bardzo desperackie i na siłę co by tym bardziej sie nie udało )

Ta myśl mnie dokucza z tego względu że inni moi znajomi swego czasu jak miałem jeszcze z nimi kontakt to potrafili już z jednego na drugi związek wejść A ja do tej pory stoję w miejscu przez co czułem się gorszy od innych moich rówieśników nie ukrywam że przez to potrafiłem pójść w jakieś miejsce zdala od ludzi i z tego powodu płakać no bo naprawdę chciałbym pokazać że nie jestem jakimś pospolitym nudziarzem i ze po za tym ze jestem ze swojej atrakcyjnosci średni co nie znaczy że jestem jakimś tam przerąbany jak to zwykle od niektórych dziewczyn dostaje takie oceny mojej osoby 

Więc jeśli.chodzi o wady to zazwyczaj dziewczyny w swojej myśli na tyle wymieniają ze nie chciały sie umawiać nawet na spotkanie 

Tak jak powiedziałas te powody dla których mógłby być problem to może któryś z 4 rzeczy 

Podejrzewam że takie frustrację mogą być przez to że ze mnie kpią albo jakieś inne rzeczy 

Ja jeśli chodzi o podróże to nigdzie za granicą tylko po Polskich miastach 

Bo jakoś przez tyle czasu jak się tu mieszka nie zależnie od tego jakie są czasy dla mnie Polska jest pięknym krajem 

Szczerze te grupy tematyczne no jestem w niektórych 

Próbowałem aplikacji randkowej na fb Ale nawet jak dostaje te polubienia to sie nikt nie odzywa

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Daniello619 napisał:

próbowałem aplikacji randkowej na fb Ale nawet jak dostaje te polubienia to sie nikt nie odzywa

A Ty się do kogoś odzywasz? Lajkujesz kogoś? Dostajesz polubienie i nic nie robisz? 

1 godzinę temu, Daniello619 napisał:

W sumie z chęcią bym poczytał forum jak to udzielają sie dziewczyny i dla mnie to jest również przykre że takie normalne dziewczyny są nawet do tej pory same 

Gdybym wiedział które to bym od razu uderzał 

To uderzaj ? znajdź je na forum i napisz pw. 

1 godzinę temu, Daniello619 napisał:

jestem ze swojej atrakcyjnosci średni co nie znaczy że jestem jakimś tam przerąbany jak to zwykle od niektórych dziewczyn dostaje takie oceny mojej osoby 

Słyszysz od nich, że jesteś porąbany? A pytasz je dlaczego tak uważają? Jakie zachowania na to wskazują? Warto wiedzieć takie rzeczy. 

1 godzinę temu, Daniello619 napisał:

Tak jak powiedziałas te powody dla których mógłby być problem to może któryś z 4 rzeczy 

Chciałbyś konkretnie napisać jakie? Moze omówimy to. 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Javiolla napisał:

A Ty się do kogoś odzywasz? Lajkujesz kogoś? Dostajesz polubienie i nic nie robisz? 

To uderzaj ? znajdź je na forum i napisz pw. 

Słyszysz od nich, że jesteś porąbany? A pytasz je dlaczego tak uważają? Jakie zachowania na to wskazują? Warto wiedzieć takie rzeczy. 

Chciałbyś konkretnie napisać jakie? Moze omówimy to. 

 

Jeśli chodzi o ten portal na fb ze próbowałem to znaczy że dostaje z niektórymi dziewczynami zesparowany i pisze jako pierwszy bo tak wypada ale i tak jest brak odzewu 

Jeśli chodzi o te opinie dziewczyn to niektóre były tak nieznosne ze nawet nie odpowiadaly na pytania 

Ja sam nie wiem co jest ze mną nie tak może z wyglądem ze mam brzydką twarz według nich może jestem zbyt mało uwodzicielski nie umiem podrywac nie umiem nikogo sobą zainteresować 

Chciałbym coś z tym zrobić żeby to zmienić 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.02.2023 o 12:04, Daniello619 napisał:

a sam nie wiem co jest ze mną nie tak może z wyglądem ze mam brzydką twarz według nich może jestem zbyt mało uwodzicielski nie umiem podrywac nie umiem nikogo sobą zainteresować 

Chciałbym coś z tym zrobić żeby to zmienić 

To może trzeba poszukać jakiegoś specjalistę w tej dziedzinie, który pomoze Ci przejść metamorfozę ? ? A aby sobą kogoś zainteresować trzeba mieć zainteresowania, a te ponoć masz. Tak więc możliwe, że wpływ ma wygląd, kultura osobista, zachowanie. Nikt Ci tego na forum nie opisze bo nie widzimy Cię, nie znamy Twojego zachowania, tonu głosu, stylu ubierania, tego czy jesteś zadbany/czysty, jaką masz twarz/sylwetkę itp.  Do tego trzeba spotkania w realu i to nie jednego. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...