Skocz do zawartości
Forum

mam słabą erekcję a chcę się kochać sa jakies tabletki ?


ktosiek27

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę aby szlochy, spazmy, jęki i krzyki mogły wypeł­nić moją sypialnię i nie będzie w tym żadnego udawania. Niektóre kobiety bowiem przeżywają rozkosz aż do utraty przytomności jak wezmę tabletkę na erekcję. Wymarzona Jola siedzi na moich kolanach  - Całując jej smukłą szyję, opuszczam ramiączka sukienki i dobieram się do ślicznych piersi. Moja druga ręka zjeżdża tymczasem w dół i po chwili jest już w okoli­cach cudownego ogródka... Tak ma wyglądać mój idealny stosunek ale mam problemy z erekcja. Czy są jakieś tabletki które mi to pozwolą osiągnąć poza tymi opisanymi na tym forum ?  tabletki na erekcję potencje opinie forum. Chciałbym mieć normalną kobietę i uprawiać z nią seks tak normalnie bez jakiś szaleństw jak mąż z żoną. Może być nawet po ciemku i na boku jak ona nie ma akurat ochoty na igraszki ale ja jak wezmę juz taka tabletkę i będę miał potencję to chciałbym długo się kochać bo to bez sensu żeby kończyć na przykład po 15min szkoda wtedy wydawać kasy a jak ona nie che przykładowo dłużej ? no to jest problem jak to rozwiązać żeby mi było dobrze, chcę mieć dobrze. Mam kobietę taką sąsiadkę chętną ona ma męża ale on pracuje za granicą i mnie zaczepia chce żebym na herbatkę wpadł ale to nie w porządku bo znam jej męża jest kolegom co robić czy ulec jej ?.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...