Skocz do zawartości
Forum

To już chyba nie miłość.


Martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem taka osoba która dla rodziny zrobi wszystko. Dom zawsze jest posprzątany obiad pranie itp. Mój facet z kolei wróci z pracy i nie zrobi nic( 7 miesięcy temu kupił płytki do kuchni nadal są nie ruszone. ) Mamy dwójkę dzieci. Nie zawsze moi rodzice mogę zostać bo tez pracują. Jak jest jakaś impreza u znajomych urodzinowa czy inna to jedziemy z dziećmi ja wracam wcześniej a on zawsze mówi ze wróci za nie długo. Wraca nad ranem ( nawet nie informując Mnie o tym)Przy kłótniach jestem wyzywana i mam wypominane to co zrobiłam 11 lat temu. Nie czuje już od niego miłości do Mnie takiego zainteresowania moja osoba nie słyszę miłych słów nie pyta co dziś robiłam jak było w pracy.  o seksie to już dawno mogę zapomnieć.Miły jest do Mnie i czuły przy znajomych. Rozmawiałam z koleżanka czytałam w internecie może ja po prostu  jestem  za dobra?  on wie ze mam focha jestem zła ale za chwile Mi przejdzie i on to wykorzystuje. Rozmawiałam z Nim tyle razy na ten temat jak się czuje to zawsze jest odpowiedz aha aha ok wychodzi z pokoju i włącza sobie muzykę. 
I jeszcze mówi jak Ci tak źle to Mnie zostaw nikt Cię tu nie trzyma. Jesteśmy ze sobą 12 lat. Chciałabym to naprawić. 

Odnośnik do komentarza

Pozostaje Ci postawić sprawę na ostrzu noża, czyli rozwód. 

To go może otrzeźwić, ale musisz być konsekwentna, wszystko sobie obmyślić... Gotową być na zakończenie tego związku. 

Powiedz, że ma się wyprowadzić, bo nie masz zamiaru ciągnąć tej farsy. 

Sama też, powinnaś byc twardsza i nie pozwalać się lekceważyć. Ty nic nie robisz, żeby coś zmienić, bo przechodzisz do porządku dziennego. A zmiany trzeba zacząć od siebie. 

Mieszkanie macie wspólne? 

 

 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Chamski, wyrachowany, bezmyślny język feministyczny ciągle na topie, a potem sie takie zapytują, czemu są kłótnie? Mężczyzna wraca z pracy i nic nie robi - haha, to naprawde trzeba mieć umysł niemowlęcia, aby nie wiedzieć, czemu po pracy nic nie robi, jesteście wszystkie chore! Następna rzecz, nie mówi miłych słówek, oh, automat sie zepsół!

Odnośnik do komentarza

Nie naprawiaj zwiazku, tylko siebie.

Z jakiego powodu on mialby sie zmieniac? Jemu jest dobrze tak jak jest. Ma posprzatane, ugotowane, nie musi sie tym zajmowac. Dziecmi tez nie, przeciez Ty to robisz. Problem w tym, ze Ty wzielas na siebie obowiazki a jemu nie przydzielilas zadan. A facecI to zadaniowcy. Ty popelnilas blad, bo sama zrezygnowalas z partnerstwa. Oczywiscie z milosci w dobrej wierze, ale wynik nie jest taki jak chcialas.

Zmien taktyke, zajmuj sie soba I dziecmi, zyj tak jakbys byla z nimi sama, zaopiekuj sie soba, dawaj sobie wsparcie I chwal siebie 

Nie obarczaj rodzicow opieka nad dziecmi, maja ojca. To tez jego obowiazek.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.10.2022 o 13:01, Martusia napisał:

Jestem taka osoba która dla rodziny zrobi wszystko. Dom zawsze jest posprzątany obiad pranie itp. Mój facet z kolei wróci z pracy i nie zrobi nic( 7 miesięcy temu kupił płytki do kuchni nadal są nie ruszone. ) Mamy dwójkę dzieci. Nie zawsze moi rodzice mogę zostać bo tez pracują. Jak jest jakaś impreza u znajomych urodzinowa czy inna to jedziemy z dziećmi ja wracam wcześniej a on zawsze mówi ze wróci za nie długo. Wraca nad ranem ( nawet nie informując Mnie o tym)Przy kłótniach jestem wyzywana i mam wypominane to co zrobiłam 11 lat temu. Nie czuje już od niego miłości do Mnie takiego zainteresowania moja osoba nie słyszę miłych słów nie pyta co dziś robiłam jak było w pracy.  o seksie to już dawno mogę zapomnieć.Miły jest do Mnie i czuły przy znajomych. Rozmawiałam z koleżanka czytałam w internecie może ja po prostu  jestem  za dobra?  on wie ze mam focha jestem zła ale za chwile Mi przejdzie i on to wykorzystuje. Rozmawiałam z Nim tyle razy na ten temat jak się czuje to zawsze jest odpowiedz aha aha ok wychodzi z pokoju i włącza sobie muzykę. 
I jeszcze mówi jak Ci tak źle to Mnie zostaw nikt Cię tu nie trzyma. Jesteśmy ze sobą 12 lat. Chciałabym to naprawić. 

Nie znam się bo nie mam męża, ale według mnie to on jest zły, a mu jest za dobrze.

W dniu 30.10.2022 o 18:54, prawiczek42 napisał:

Chamski, wyrachowany, bezmyślny język feministyczny ciągle na topie, a potem sie takie zapytują, czemu są kłótnie? Mężczyzna wraca z pracy i nic nie robi - haha, to naprawde trzeba mieć umysł niemowlęcia, aby nie wiedzieć, czemu po pracy nic nie robi, jesteście wszystkie chore! Następna rzecz, nie mówi miłych słówek, oh, automat sie zepsół!

Dobrze ,że nie masz żony bo byłbyś taki sam. Ja bym nie była zainteresowana mężczyzną co się tak zachowuje i co tak ciagle pisze. Nie wiem czy takiego kogoś można nazwać mężczyzną.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.10.2022 o 13:01, Martusia napisał:

Jestem taka osoba która dla rodziny zrobi wszystko.

Dlaczego? Jaki jest cel zrobienia wszystkiego? Dowartościowujesz sie, czujesz sie potrzebna? Czy brak Ci asertywności? 

W dniu 30.10.2022 o 13:01, Martusia napisał:

Przy kłótniach jestem wyzywana i mam wypominane to co zrobiłam 11 lat temu.

Czyli manipuluje Tobą, nie szanuje. 

W dniu 30.10.2022 o 13:01, Martusia napisał:

może ja po prostu  jestem  za dobra

Owszem, skoro dla rodziny zrobisz wszystko. Przecież nawet rodzinie trzeba stawiać granice, nie wolno zatracać samej siebie dla kogoś. Pomagać komuś a dawać sie wykorzystywać to różnica. Tylko, ze teraz jest za późno na stawianie granic, teraz Ciebe każdy zna taką zbyt miłą, służącą, dająca sie wykorzystywać. Trudno Ci będzie zmienić ten obraz. 

W dniu 30.10.2022 o 13:01, Martusia napisał:

I jeszcze mówi jak Ci tak źle to Mnie zostaw nikt Cię tu nie trzyma.

W takim razie on tego oczekuje, zrób to. A naprawiać nie ma czego, bo tego muszą chcieć dwie strony a te słowa wskazują, ze on nie chce. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...